Izrael
11.06.03, 20 Godina
11.06.03, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sabrina Kalandarov vs. Anna Makhorkina - Međusobni mečevi
26.03.19 | kval. | Sabrina Kalandarov | Anna Makhorkina | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Tel | tvrda |
Sabrina Kalandarov form & Anna Makhorkina form
Sabrina Kalandarov - Posljednji mečevi
W25 Kiryat - tvrda | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Laia Petretic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.21 kval. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 6-1, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
19.10.21 kval. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Emmy Yaron | 3-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
11.05.21 kval. | vs. Emily Welker | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
27.08.19 kval. | vs. Amandine Cazeaux | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Roni Lior | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tel - tvrda | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Emma Raducanu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.03.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 7-5, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 5-7, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
08.10.18 2. kolo kval. | vs. Linda Prenkovic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Anna Makhorkina - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Arisha Ladhani | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Daria Solovyeva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 2-6, 7-62, 6-76 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Maria Marfutina | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Alisa Axyanova | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
11.11.19 kval. | vs. Jenifer Anger | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Vivien Carolin Kutacova | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Yu Shan | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Michaela Niedermeier | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | - Anna Makhorkina - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-4, - Anna Makhorkina - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Elysia Pool | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Mariya Krasakova | 6-2, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
W15 Tampere - dvorana | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Katriin Saar | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Shreveport - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W15 Orlando - zemlja | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Allura Zamarripa | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
W15 Wesley - zemlja | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Andie K. Daniell | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bethany - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Petra Januskova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Agnes Gustafsson | 1-6, 1-6 | detalj meča |