INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yuliya Lysa vs. Rutuja Bhosale - Međusobni mečevi
12.04.18 | 2. kolo | Rutuja Bhosale | Yuliya Lysa | 6-1, 7-64 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Yuliya Lysa form & Rutuja Bhosale form
Yuliya Lysa - Posljednji mečevi
Brno - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Petra Januskova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
14.09.18 Četvrtfinale | vs. Gabriela Pantuckova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
13.09.18 2. kolo | vs. Julia Oczachowska | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
11.09.18 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.09.18 kval. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Pavlinets | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Vendula Zovincova | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Versmold - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
02.07.18 kval. | vs. Karin Kennel | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Himari Sato | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.06.18 kval. | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Kristyna Mamicova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Maria Marfutina | 7-63, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.06.18 1. kolo | vs. Paulina Czarnik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
05.06.18 1. kolo | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
Kaposvar - zemlja | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
08.05.18 1. kolo | vs. Zita Kovacs | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
30.04.18 kval. | vs. Alise Cernecka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Duda Ewa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
20.04.18 Četvrtfinale | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
19.04.18 2. kolo | vs. Marlies Szupper | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.04.18 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Rutuja Bhosale - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
27.03.24 kval. | vs. Erika Sema | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Katie Volynets | 6-78, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Carole Monnet | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 5-7, 7-65 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Ankita Raina | 2-1, Ankita Raina - odustajanje | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 0-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-4, 4-6, 6-71 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Zeel Desai | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-64, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Foxhills - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Naho Sato | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Sumter - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Martina Okalova | 1-6, 0-3, - Rutuja Bhosale - odustajanje | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Fanny Ostlund | 6-72, - Rutuja Bhosale - odustajanje | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Kateryna Volodko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Suzanie Pretorius | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
04.06.23 Finale | vs. Anastasia Gasanova | 0-6, 6-3, 6-4 | detalj meča |