Ruth Copas vs. Anastasia Mironova 21.10.2019

Ruth Copas vs. Anastasia Mironova 21.10.2019 - W15 Lousada - usporedba

MEČ

21.10.191. kolo kval.Ruth Copas Anastasia Mironova 3-6, 6-1, 10-8 Portugal W15 Lousada dvorana

STATISTIKE MEČA

10-8

Ruth Copas
Ireland
29.12.96, 23 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
28.11.01, 18 Godina







Anastasia Mironova
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Ruth Copas vs. Anastasia Mironova - Međusobni mečevi

21.10.191. kolo kval.Ruth CopasAnastasia Mironova3-6, 6-1, 10-8 detalj mečaPortugal W15 Lousada dvorana

Ruth Copas - Posljednji mečevi

Greece W15 Heraklion - zemlja
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Gabriela Duca1-6, 0-6 porazdetalj meča
Portugal W15 Lousada - dvorana
27.10.19
1. kolo kval.
vs. Elizabet Hamaliy7-67, 5-7, 8-10 porazdetalj meča
Portugal W15 Lousada - dvorana
23.10.19
1. kolo
vs. Natalia Orlova2-6, 1-6 porazdetalj meča
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Anastasia Mironova3-6, 6-1, 10-8 pobjedadetalj meča
21.10.19
kval.
vs. Agathe Timsit6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Portugal W15 Santarem - tvrda
02.10.19
1. kolo
vs. Matilde Jorge6-2, 2-6, 1-6 porazdetalj meča
30.09.19
kval.
vs. Gabrielle Clairotte6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Ireland W15 Dublin - tepih
31.07.19
1. kolo
vs. Tanysha Dissanayake1-6, 4-6 porazdetalj meča
31.07.19
1. kolo
vs. Tanysha Dissanayake1-6, 4-6 porazdetalj meča
Ireland Dublin - tepih
31.07.18
1. kolo
vs. Tiffany William4-6, 3-6 porazdetalj meča
31.07.18
1. kolo
vs. Tiffany William4-6, 3-6 porazdetalj meča
Ireland Dublin - tepih
24.07.17
1. kolo
vs. Juliette Bastin2-6, 3-6 porazdetalj meča
24.07.17
1. kolo
vs. Juliette Bastin2-6, 3-6 porazdetalj meča
Portugal Cantanhede - tepih
10.07.17
1. kolo kval.
vs. Naroa Larrinaga7-64, 1-6, 6-0 pobjedadetalj meča
10.07.17
2. kolo kval.
vs. Lian Tran6-2, 4-6, 3-6 porazdetalj meča

Anastasia Mironova - Posljednji mečevi

Portugal W15 Lousada - dvorana
28.10.19
kval.
vs. Ana Filipa Santos3-6, 5-7 porazdetalj meča
27.10.19
1. kolo kval.
vs. Laura Boehner4-6, 6-3, 10-6 pobjedadetalj meča
Portugal W15 Lousada - dvorana
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Ruth Copas6-3, 1-6, 8-10 porazdetalj meča
France W15 Andrezieux - dvorana
30.09.19
1. kolo kval.
vs. Clemence Fayol2-6, 5-7 porazdetalj meča
Georgia W15 Batumi - tvrda
26.08.19
kval.
vs. Julia Konishi Camargo Silva6-1, 3-6, 7-10 porazdetalj meča
Russia W15 Moscow - zemlja
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Maria Manilova2-6, 2-6 porazdetalj meča
Russia W15 Moscow - zemlja
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Ekaterina Reyngold4-6, 6-76 porazdetalj meča
Czech Republic W15 Olomouc - zemlja
07.08.19
1. kolo
vs. Taisya Pachkaleva2-6, 2-6 porazdetalj meča
06.08.19
kval.
vs. Martina Pradova6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Klara Ondrejcekova6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Russia W25 Moscow - zemlja
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Kristina Kudryavtseva1-6, 7-5, 8-10 porazdetalj meča
Georgia W15 Tbilisi - tvrda
02.05.19
2. kolo
vs. Mariam Dalakishvili1-6, 2-6 porazdetalj meča
01.05.19
1. kolo
vs. Gabriella Akopian7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
30.04.19
kval.
vs. Ksenia Kolesnikova6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Stanislava Bobrovnikova6-2, 4-6, 10-7 pobjedadetalj meča
Portugal Lousada - dvorana
22.10.18
kval.
vs. Carmen Schultheiss2-6, 1-6 porazdetalj meča
21.10.18
1. kolo kval.
vs. Andrea Arratia Fernandez6-4, 6-0 pobjedadetalj meča
Portugal Cantanhede - tepih
14.10.18
1. kolo kval.
vs. Chloe Compson6-1, 3-6, 2-6 porazdetalj meča
Georgia Batumi - tvrda
20.09.18
2. kolo
vs. Gyulnara Nazarova0-6, 2-6 porazdetalj meča
19.09.18
1. kolo
vs. Nina Ugrelidze7-5, 4-6, 7-5 pobjedadetalj meča
16.09.18
kval.
vs. Eva Garkusha7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
Spain Marbella - zemlja
03.09.18
kval.
vs. Esther Lopez Alcaraz0-6, 6-2, 5-7 porazdetalj meča
02.09.18
2. kolo kval.
vs. Laura Munoz-Baroja Orallo6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
01.09.18
1. kolo kval.
vs. Elena Rodriguez Pajares7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
Spain El Espinar - tvrda
29.07.18
kval.
vs. Mia Eklund3-6, 1-6 porazdetalj meča
28.07.18
1. kolo kval.
vs. Ana Conde Vendrell7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
Spain Palmanova - zemlja
25.02.18
2. kolo kval.
vs. Alba Carrillo Marin0-6, 2-6 porazdetalj meča
24.02.18
1. kolo kval.
vs. Paloma Perez Bota6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Spain Vinaros - zemlja
06.11.17
1. kolo kval.
vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
06.11.17
2. kolo kval.
vs. Lucia De La Puerta Uribe3-6, 3-6 porazdetalj meča
<