MEČ
28.05.19 | kval. | Rosa Vicens Mas | Georgia Brescia | 5-2, - odustajanje | W25 Grado | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Rosa Vicens Mas | Georgia Brescia | |
1. servis % | 13/24 (54%) | 6/17 (35%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 7/13 (54%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/11 (73%) | 3/11 (27%) |
Osvojene break-lopte | 2/4 (50%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 11/17 (65%) | 9/24 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 26/41 (63%) | 15/41 (37%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Georgia Brescia | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Rosa Vicens Mas | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Georgia Brescia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Georgia Brescia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 | Georgia Brescia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 5-2 | |
0-0 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Rosa Vicens Mas vs. Georgia Brescia - Međusobni mečevi
28.05.19 | kval. | Rosa Vicens Mas | Georgia Brescia | 5-2, Georgia Brescia - odustajanje | detalj meča | W25 Grado | zemlja |
Rosa Vicens Mas form & Georgia Brescia form
Rosa Vicens Mas - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Salma Drugdova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 2-4, - Rosa Vicens Mas - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-1, Dalila Jakupovic - odustajanje | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25+H Tauste - tvrda | ||||
24.06.23 Finale | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.06.23 Polufinale | vs. Xinyu Gao | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
12.06.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Tiana Tian Deng | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Georgia Brescia - Posljednji mečevi
W25 Verbier - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Alice Tubello | 2-4, - Georgia Brescia - odustajanje | detalj meča | |
W25 Biella - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
W25 Padova - zemlja | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
04.06.19 kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
28.05.19 kval. | vs. Rosa Vicens Mas | 2-5, - Georgia Brescia - odustajanje | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Anna Peres | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
11.05.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Petkovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Chiasso - zemlja | ||||
25.04.19 1. kolo | vs. Marta Kostyuk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Glasgow - dvorana | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 4-6, 10-1 | detalj meča | |
18.02.19 kval. | vs. Martina Colmegna | 3-6, 6-2, 13-15 | detalj meča | |
W25 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.19 1. kolo | vs. Katy Dunne | 2-1, Katy Dunne - odustajanje | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Alicia Barnett | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.02.19 kval. | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Singapore - tvrda | ||||
22.01.19 kval. | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Julienne Goh | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Singapore - tvrda | ||||
15.01.19 kval. | vs. Ling Zhang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Deanne Choo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
07.01.19 1. kolo kval. | vs. Fatma Al Nabhani | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Toowoomba - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Darwin - tvrda | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Mai Minokoshi | 7-62, 7-64 | detalj meča | |
Cairns - tvrda | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Bagnatica - zemlja | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Marie Benoit | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
Granby - tvrda | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 2-6, 6-77 | detalj meča |