MEČ
15.05.17 | 1. kolo kval. | Rosa Vicens Mas | Celia Cervino Ruiz | 6-2, 6-2 | Oeiras | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Rosa Vicens Mas vs. Celia Cervino Ruiz - Međusobni mečevi
13.10.19 | 2. kolo kval. | Rosa Vicens Mas | Celia Cervino Ruiz | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | W25 Seville | zemlja |
15.05.17 | 1. kolo kval. | Rosa Vicens Mas | Celia Cervino Ruiz | 6-2, 6-2 | detalj meča | Oeiras | zemlja |
Rosa Vicens Mas form & Celia Cervino Ruiz form
Rosa Vicens Mas - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Salma Drugdova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 2-4, - Rosa Vicens Mas - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-1, Dalila Jakupovic - odustajanje | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25+H Tauste - tvrda | ||||
24.06.23 Finale | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.23 Polufinale | vs. Xinyu Gao | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
12.06.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Tiana Tian Deng | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Celia Cervino Ruiz - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ana Grubor | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-3, - Celia Cervino Ruiz - odustajanje | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
20.11.23 kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Agra | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
26.10.23 Četvrtfinale | vs. Ella Haavisto | 6-0, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Mercedes Garcia Cid | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.02.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Loughborough - dvorana | ||||
09.01.23 kval. | vs. Danielle Daley | 6-1, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
27.11.22 Finale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 5-7, 2-6 | detalj meča |