MEČ
29.07.20 | 1. kolo | Romy Koelzer | Tayisiya Morderger | 6-1, 6-4 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Romy Koelzer | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
2-0 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Romy Koelzer | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Tayisiya Morderger | |
Romy Koelzer | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Romy Koelzer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30, A-40 | ||
1-0 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Romy Koelzer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
3-0 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 0-30 | ||
Romy Koelzer | 3-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Romy Koelzer | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Tayisiya Morderger | |
Romy Koelzer | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
5-4 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 15-15 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Romy Koelzer vs. Tayisiya Morderger - Međusobni mečevi
29.07.20 | 1. kolo | Romy Koelzer | Tayisiya Morderger | 6-1, 6-4 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Romy Koelzer form & Tayisiya Morderger form
Romy Koelzer - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.20 Četvrtfinale | vs. Ani Amiraghyan | - | detalj meča | |
19.11.20 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.11.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
14.11.20 Polufinale | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.11.20 Četvrtfinale | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
13.11.20 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.11.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 Finale | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.20 Polufinale | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
06.11.20 Četvrtfinale | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
05.11.20 2. kolo | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.11.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.20 Polufinale | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.20 Četvrtfinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
30.10.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
21.09.20 kval. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | detalj meča |
Tayisiya Morderger - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Carmen Corley | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
26.02.24 kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Paula Rumpf | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Victoria Kan | 7-62, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Nina Vargova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
30.07.23 kval. | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča |