MEČ
17.08.20 | 1. kolo | Romy Koelzer | Silvia Ambrosio | 5-7, 6-4, 6-1 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Romy Koelzer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Romy Koelzer | 1-1 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40 | ||
1-2 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Romy Koelzer | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-3 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Romy Koelzer | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
4-3 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 5-3 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
5-4 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Romy Koelzer | 5-5 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
5-6 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Romy Koelzer | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Romy Koelzer | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Romy Koelzer | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
3-2 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Romy Koelzer | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
5-2 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Romy Koelzer | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-4 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40 | ||
6-4 |
3 | ||
Romy Koelzer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30 | ||
1-0 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
Romy Koelzer | 2-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30, A-40, 40-40 | ||
3-0 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
4-1 | Silvia Ambrosio | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Romy Koelzer | 5-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Romy Koelzer vs. Silvia Ambrosio - Međusobni mečevi
17.08.20 | 1. kolo | Romy Koelzer | Silvia Ambrosio | 5-7, 6-4, 6-1 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Romy Koelzer form & Silvia Ambrosio form
Romy Koelzer - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.20 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.11.20 Četvrtfinale | vs. Ani Amiraghyan | - | detalj meča | |
18.11.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
14.11.20 Polufinale | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.11.20 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.11.20 Četvrtfinale | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
12.11.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 Finale | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.20 Polufinale | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
06.11.20 Četvrtfinale | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
05.11.20 2. kolo | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.11.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.20 Četvrtfinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
31.10.20 Polufinale | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
21.09.20 kval. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | detalj meča |
Silvia Ambrosio - Posljednji mečevi
W75 Maribor - dvorana | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Eden Silva | 7-65, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Jamie Loeb | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Amandine Monnot | 1-6, 0-3, - Silvia Ambrosio - odustajanje | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hobgarski | 5-7, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-66, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Ella Seidel | 6-75, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.10.23 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Lara Salden | 6-2, 7-5 | detalj meča |