MEČ
04.08.20 | 1. kolo | Romy Koelzer | Kathleen Kanev | 6-1, 6-4 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Romy Koelzer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30, A-40 | ||
3-0 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Romy Koelzer | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Romy Koelzer | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Romy Koelzer | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
2-0 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Romy Koelzer | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
4-0 | Kathleen Kanev | |
0-0 | ||
Romy Koelzer | 4-1 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Kathleen Kanev | |
0-0 | ||
Romy Koelzer | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-3 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Romy Koelzer | 5-4 | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Romy Koelzer vs. Kathleen Kanev - Međusobni mečevi
04.08.20 | 1. kolo | Romy Koelzer | Kathleen Kanev | 6-1, 6-4 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Romy Koelzer form & Kathleen Kanev form
Romy Koelzer - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.20 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.11.20 Četvrtfinale | vs. Ani Amiraghyan | - | detalj meča | |
18.11.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
14.11.20 Polufinale | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.11.20 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.11.20 Četvrtfinale | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
12.11.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 Finale | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.20 Polufinale | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
06.11.20 Četvrtfinale | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
05.11.20 2. kolo | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.11.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.20 Četvrtfinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
31.10.20 Polufinale | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
21.09.20 kval. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | detalj meča |
Kathleen Kanev - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - odustajanje | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
18.09.23 kval. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - odustajanje | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | detalj meča |