MEČ
27.08.20 | 1. kolo | Romy Koelzer | Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Romy Koelzer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
0-1 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Romy Koelzer | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
Romy Koelzer | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
Romy Koelzer | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Romy Koelzer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
0-1 | Fabienne Gettwart | |
0-0 | ||
Romy Koelzer | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Romy Koelzer | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Fabienne Gettwart | |
0-0 | ||
Romy Koelzer | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-3 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Romy Koelzer | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Romy Koelzer vs. Fabienne Gettwart - Međusobni mečevi
27.08.20 | 1. kolo | Romy Koelzer | Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Romy Koelzer form & Fabienne Gettwart form
Romy Koelzer - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.20 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.11.20 Četvrtfinale | vs. Ani Amiraghyan | - | detalj meča | |
18.11.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
14.11.20 Polufinale | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.11.20 Četvrtfinale | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
13.11.20 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.11.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 Finale | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.20 Polufinale | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
06.11.20 Četvrtfinale | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
05.11.20 2. kolo | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.11.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.20 Četvrtfinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
31.10.20 Polufinale | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
21.09.20 kval. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | detalj meča |
Fabienne Gettwart - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
26.02.24 kval. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.09.23 kval. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
26.08.23 Četvrtfinale | vs. Selina Dal | 6-4, 6-3 | detalj meča |