MEČ
12.03.20 | 2. kolo | Romy Koelzer | Darya Astakhova | 2-6, 6-3, 6-4 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romy Koelzer | Darya Astakhova | |
1. servis % | 48/77 (62%) | 54/92 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/48 (58%) | 35/54 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/29 (69%) | 17/38 (45%) |
Osvojene break-lopte | 3/6 (50%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/92 (43%) | 29/77 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 88/169 (52%) | 81/169 (48%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 3 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Romy Koelzer | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Romy Koelzer | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15 | ||
Romy Koelzer | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-5 | Darya Astakhova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Romy Koelzer | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Romy Koelzer | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Romy Koelzer | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Romy Koelzer | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
5-3 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Romy Koelzer | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Romy Koelzer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Romy Koelzer | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Darya Astakhova | |
0-0 | ||
Romy Koelzer | 5-1 | |
0-0, 15-30, 40-A[BP] | ||
5-2 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0 | ||
Romy Koelzer | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Darya Astakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Romy Koelzer vs. Darya Astakhova - Međusobni mečevi
30.10.20 | 2. kolo | Romy Koelzer | Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
12.03.20 | 2. kolo | Romy Koelzer | Darya Astakhova | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Romy Koelzer form & Darya Astakhova form
Romy Koelzer - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.20 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.11.20 Četvrtfinale | vs. Ani Amiraghyan | - | detalj meča | |
18.11.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
14.11.20 Polufinale | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.11.20 Četvrtfinale | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
13.11.20 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.11.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 Finale | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.20 Polufinale | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
06.11.20 Četvrtfinale | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
05.11.20 2. kolo | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.11.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.20 Četvrtfinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
31.10.20 Polufinale | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
21.09.20 kval. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | detalj meča |
Darya Astakhova - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - odustajanje | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
26.11.23 Finale | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - odustajanje | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
20.08.23 Finale | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
19.08.23 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
13.08.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.08.23 Polufinale | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - odustajanje | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | detalj meča |