MEČ
28.02.17 | 1. kolo | Riya Bhatia | Isha Budwal | 6-3, 6-1 | Gwalior | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Riya Bhatia | Isha Budwal | |
1. servis % | 33/51 (65%) | 37/64 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/33 (85%) | 19/37 (51%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/18 (33%) | 10/27 (37%) |
Osvojene break-lopte | 5/12 (42%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/64 (55%) | 17/51 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/115 (60%) | 46/115 (40%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 9 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
India
19.02.99, 25 Godina
19.02.99, 25 Godina
Riya Bhatia vs. Isha Budwal - Međusobni mečevi
28.02.17 | 1. kolo | Riya Bhatia | Isha Budwal | 6-3, 6-1 | detalj meča | Gwalior | tvrda |
Riya Bhatia form & Isha Budwal form
Riya Bhatia - Posljednji mečevi
W35 Indore - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-78, 5-7 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Anjali Rathi | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W35 Wesley - zemlja | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 7-62, 7-10 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 1-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
02.10.23 kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Amandine Hesse | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
10.08.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
09.08.23 2. kolo | vs. Rada Zolotareva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Iuliia Iudenko | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Daria Frayman | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Iuliia Iudenko | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 Sumter - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Hannah Hafez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.05.23 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | - | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Rhiann Newborn | 1-6, 6-4, 10-4 | detalj meča |
Isha Budwal - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Brandy Walker | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Nadine Abid | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Peres | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Kamila Kashaeva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.04.23 1. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Hawkshaw | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Jiaqi Wang | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Gindl | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Azadinho | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Rio Tsuda | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Yinglak Jittakoat | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Pimmada Thongkum | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Cameron Agapito | 2-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Gurugram - tvrda | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Dakshata Girishkumar Patel | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Iulia Marko | 3-6, 3-6 | detalj meča |