MEČ
03.11.19 | 1. kolo kval. | Rita Atik | Veronika Bokor | 6-2, 4-6, 10-6 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Austria
14.03.00, 24 Godina
14.03.00, 24 Godina
Rita Atik vs. Veronika Bokor - Međusobni mečevi
03.11.19 | 1. kolo kval. | Rita Atik | Veronika Bokor | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Rita Atik form & Veronika Bokor form
Rita Atik - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.12.20 kval. | vs. Nada Fouad | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Dalia Sherif | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
02.12.20 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
01.12.20 kval. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.10.20 2. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
30.09.20 1. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.09.20 kval. | vs. Lulu Sun | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
22.09.20 1. kolo | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Chiara Catini | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Inga Komleva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.02.20 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Katyarina Paulenka | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
01.02.20 Polufinale | vs. Tamara Curovic | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.01.20 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.01.20 1. kolo | vs. Lina Qostal | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.11.19 kval. | vs. Coralie Garrigues | 6-74, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.10.19 kval. | vs. Graziella Barrett | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-73, 0-1, - Rita Atik - odustajanje | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 4-6, 6-2, 10-7 | detalj meča |
Veronika Bokor - Posljednji mečevi
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Kayla Cross | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
15.05.23 kval. | vs. Stefania Bojica | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-73, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Catini | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Lola Radivojevic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
20.09.22 kval. | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
06.09.22 kval. | vs. Simona Wirglerova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-73, 7-62, 10-8 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Natalia Schwarcova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Arabella Koller | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.08.22 1. kolo | vs. Maelys Bougrat | 6-73, 6-2, 6-4 | detalj meča |