MEČ
23.11.15 | 1. kolo | Rita Atik | Clara Froget | 6-1, 2-6, 7-5 | Rabat | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Rita Atik | Clara Froget | |
1. servis % | 94/112 (84%) | 77/86 (90%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 49/94 (52%) | 40/77 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/18 (56%) | 4/9 (44%) |
Osvojene break-lopte | 7/13 (54%) | 5/12 (42%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/86 (49%) | 53/112 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 101/198 (51%) | 97/198 (49%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
08.05.00, 23 Godina
08.05.00, 23 Godina
Rita Atik vs. Clara Froget - Međusobni mečevi
23.11.15 | 1. kolo | Rita Atik | Clara Froget | 6-1, 2-6, 7-5 | detalj meča | Rabat | zemlja |
Rita Atik form & Clara Froget form
Rita Atik - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.12.20 kval. | vs. Nada Fouad | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Dalia Sherif | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
02.12.20 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
01.12.20 kval. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.10.20 2. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
30.09.20 1. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.09.20 kval. | vs. Lulu Sun | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
22.09.20 1. kolo | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Chiara Catini | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Inga Komleva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.02.20 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Katyarina Paulenka | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
01.02.20 Polufinale | vs. Tamara Curovic | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.01.20 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.01.20 1. kolo | vs. Lina Qostal | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.11.19 kval. | vs. Coralie Garrigues | 6-74, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.10.19 kval. | vs. Graziella Barrett | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-73, 0-1, - Rita Atik - odustajanje | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 4-6, 6-2, 10-7 | detalj meča |
Clara Froget - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
22.01.18 kval. | vs. Caroline Ilowska | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Justine Pysson | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Maria Toma | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Andressa Souza | 3-0, Andressa Souza - odustajanje | detalj meča | |
20.11.17 kval. | vs. Elba Kasum | 6-1, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
13.11.17 kval. | vs. Beatrice Lombardo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Montpellier - zemlja | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Maria Patrascu | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Marseille - zemlja | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Elyne Boeykens | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Cagnes Sur - zemlja | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Morgane Pons | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Amiens - zemlja | ||||
08.03.16 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Palmanova - zemlja | ||||
22.02.16 2. kolo kval. | vs. Miriana Tona | 4-6, 6-4, 6-76 | detalj meča | |
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Sara Orellana | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Saint Martin - tvrda | ||||
26.01.16 1. kolo | vs. Lilla Barzo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Petit Bourg - tvrda | ||||
20.01.16 2. kolo | vs. Victoria Muntean | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.01.16 1. kolo | vs. Karyn Guttormsen | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Fort De - tvrda | ||||
11.01.16 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
23.11.15 1. kolo | vs. Rita Atik | 1-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
Casablanca - zemlja | ||||
09.11.15 kval. | vs. Rita Vilaca | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Casablanca - zemlja | ||||
02.11.15 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Cagnes Sur - zemlja | ||||
04.05.15 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 7-65, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
04.05.15 2. kolo kval. | vs. Olivia Rogowska | - Clara Froget - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Grenoble - dvorana | ||||
02.02.15 1. kolo kval. | vs. Apolline Rassat | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
02.02.15 2. kolo kval. | vs. Lenka Jurikova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Sousse - tvrda | ||||
01.12.14 1. kolo kval. | vs. Eva Zagorac | 2-6, 2-6 | detalj meča |