Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Gabon
26.07.00, 23 Godina
26.07.00, 23 Godina
Rita Atik vs. Celestine Avomo Ella - Međusobni mečevi
21.10.19 | kval. | Rita Atik | Celestine Avomo Ella | 6-1, 6-3 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Rita Atik form & Celestine Avomo Ella form
Rita Atik - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.12.20 kval. | vs. Nada Fouad | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Dalia Sherif | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
02.12.20 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
01.12.20 kval. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.10.20 2. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
30.09.20 1. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.09.20 kval. | vs. Lulu Sun | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
22.09.20 1. kolo | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Chiara Catini | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Inga Komleva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.02.20 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Katyarina Paulenka | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
01.02.20 Polufinale | vs. Tamara Curovic | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.01.20 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.01.20 1. kolo | vs. Lina Qostal | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 6-4, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.11.19 kval. | vs. Coralie Garrigues | 6-74, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.10.19 kval. | vs. Graziella Barrett | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-73, 0-1, - Rita Atik - odustajanje | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 4-6, 6-2, 10-7 | detalj meča |
Celestine Avomo Ella - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.12.21 2. kolo kval. | vs. Marta Soriano Santiago | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Mathilde Lollia | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.10.19 kval. | vs. Rita Atik | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Lagos - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Lagos - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Nairobi - tvrda | ||||
16.08.19 Četvrtfinale | vs. Mahak Jain | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.08.19 2. kolo | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Snehal Mane | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nairobi - tvrda | ||||
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Tamara Barad Itzhaki | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Alija Merdeeva | 6-2, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-4, 3-0, Fiona Codino - odustajanje | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.19 kval. | vs. Andjela Skrobonja | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.19 kval. | vs. Louise Lampla | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Mia Vukica Milojevic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.05.19 kval. | vs. Eliz Maloney | 2-6, 6-78 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Yu Shan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Jonna Schroeder | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.05.19 Četvrtfinale | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.19 2. kolo | vs. Maya Tahan | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Eleni Mtsentlitze | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Koral Koldobski | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Djibouti - tvrda | ||||
18.12.18 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Djibouti - tvrda | ||||
12.12.18 2. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.12.18 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-2 | detalj meča |