MEČ
11.02.17 | 1. kolo kval. | Risa Ozaki | Paula Cristina Goncalves | 6-1, 6-1 | Doha | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Risa Ozaki | Paula Cristina Goncalves | |
1. servis % | 36/51 (71%) | 19/39 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/36 (72%) | 8/19 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/15 (53%) | 7/20 (35%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/39 (62%) | 17/51 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Paula Cristina Goncalves | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Risa Ozaki | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Paula Cristina Goncalves | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Risa Ozaki | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Paula Cristina Goncalves | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Risa Ozaki | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Paula Cristina Goncalves | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Risa Ozaki | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Paula Cristina Goncalves | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Risa Ozaki | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Paula Cristina Goncalves | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Risa Ozaki | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Paula Cristina Goncalves | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Risa Ozaki | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Risa Ozaki vs. Paula Cristina Goncalves - Međusobni mečevi
11.02.17 | 1. kolo kval. | Risa Ozaki | Paula Cristina Goncalves | 6-1, 6-1 | detalj meča | Doha | tvrda |
Risa Ozaki form & Paula Cristina Goncalves form
Risa Ozaki - Posljednji mečevi
W25 Yokohama - tvrda | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
09.01.20 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.01.20 1. kolo | vs. Kwan Yau Ng | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
01.01.20 1. kolo | vs. Xiaodi You | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Taipei - tepih | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Jennifer Elie | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bendigo - tvrda | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
22.10.19 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W25 Toowoomba - tvrda | ||||
07.10.19 1. kolo | vs. Alison Bai | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Brisbane - tvrda | ||||
02.10.19 2. kolo | vs. Asia Muhammad | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 4-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W60 Darwin - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
14.09.19 1. kolo kval. | vs. Xinyun Han | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Hiroshima - tvrda | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Su-Wei Hsieh | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 Jinan - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Tsukuba - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Carol Zhao | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Granby - tvrda | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Yuuki Tanaka | 6-2, 4-6, 1-2, - Risa Ozaki - odustajanje | detalj meča | |
W25 Gatineau - tvrda | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W60 Honolulu - tvrda | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Kayla Day | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Kelly Chen | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
23.06.19 Finale | vs. Arianne Hartono | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
22.06.19 Polufinale | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Nudnida Luangnam | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
20.06.19 2. kolo | vs. Beatrice Gumulya | 2-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Janice Tjen | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Magali Kempen | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
W60 Kurume - tepih | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Miharu Imanishi | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Paula Cristina Goncalves - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Teliana Pereira | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60+H Valencia - zemlja | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
W25 Imola - tepih | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Claudia Giovine | 5-7, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Biella - zemlja | ||||
05.07.19 Četvrtfinale | vs. Lucia Bronzetti | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.19 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
04.07.19 2. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 7-63 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
30.06.19 Finale | vs. Bianca Turati | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.06.19 Polufinale | vs. Gabriela Ce | 6-74, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.06.19 Četvrtfinale | vs. Tena Lukas | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
27.06.19 2. kolo | vs. Stefania Rubini | 6-75, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Padova - zemlja | ||||
23.06.19 Finale | vs. Martina Caregaro | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.06.19 Polufinale | vs. Bianca Turati | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Martina Colmegna | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
20.06.19 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Lara Escauriza | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W60+H Rome - zemlja | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Francesca Di Lorenzo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Lucia Bronzetti | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Beatrice Lombardo | 6-1, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.06.19 kval. | vs. Georgia Brescia | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Campinas - zemlja | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Curitiba - zemlja | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
19.03.19 kval. | vs. Luisa Stefani | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Jessica Pieri | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Sao - zemlja | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Danka Kovinic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.19 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Rancho - tvrda | ||||
21.02.19 1. kolo | vs. Ann Li | 2-6, 3-6 | detalj meča |