Germany
05.11.93, 30 Godina
13922 $
05.11.93, 30 Godina
13922 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Japan
15.09.93, 30 Godina
18757 $
15.09.93, 30 Godina
18757 $
Jil Nora Engelmann vs. Rio Kitagawa - Međusobni mečevi
09.05.16 | kval. | Rio Kitagawa | Jil Nora Engelmann | 6-2, 6-2 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Jil Nora Engelmann form & Rio Kitagawa form
Jil Nora Engelmann - Posljednji mečevi
Jounieh - zemlja | ||||
04.10.17 1. kolo | vs. Victoria Kan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Jounieh - zemlja | ||||
28.09.17 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
27.09.17 1. kolo | vs. Anna Maria Hayek | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo | vs. Fatma Al Nabhani | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Natalia Maynetto | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Mary Closs | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Darmstadt - zemlja | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
De Haan - zemlja | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Annick Melgers | 3-6, 0-3, - Jil Nora Engelmann - odustajanje | detalj meča | |
Wiesbaden - zemlja | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Nicole Bunea | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.03.17 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
20.03.17 kval. | vs. Manisha Foster | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Ksenija Sharifova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Stuttgart Stammheim - dvorana | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
16.01.17 kval. | vs. Anastasia Zarycka | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Ismaning - tepih | ||||
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Tamara Arnold | 6-3, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
17.10.16 kval. | vs. Jana Haid | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Roehampton - tvrda | ||||
28.09.16 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.16 1. kolo | vs. Louise Holtum | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
14.09.16 2. kolo | vs. Chayenne Ewijk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.16 1. kolo | vs. Kimberly Mpukusa | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
22.08.16 1. kolo | vs. Marta Garcia Gausi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
16.08.16 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Darmstadt - zemlja | ||||
19.07.16 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Julieta Estable | 1-6, 7-63, 1-6 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
07.07.16 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 7-65, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.07.16 1. kolo | vs. Olena Kyrpot | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
22.06.16 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
14.06.16 1. kolo | vs. Leonie Kung | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Rio Kitagawa - Posljednji mečevi
Charleston - zemlja | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 0-3, - Rio Kitagawa - odustajanje | detalj meča | |
Hilton Head - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Kyoto - dvorana | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Nanao - tepih | ||||
27.08.18 kval. | vs. Yidi Yang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Rimi So | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Da Ye Kim | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Sung-Hee Han | 2-1, Sung-Hee Han - odustajanje | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Taipei - tvrda | ||||
24.07.18 kval. | vs. Ting-Pei Chang | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Jakarta - tvrda | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Solo - tvrda | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Zhima Du | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
19.06.18 kval. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 6-79 | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Fatima Bizhukova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Ayaka Okuno | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Karuizawa - tepih | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Balatonboglar - zemlja | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 4-6, 0-1, - Rio Kitagawa - odustajanje | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Tena Lukas | 0-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
24.04.18 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-67, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
23.04.18 kval. | vs. Viktoria Surova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Andrea Zecevic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
12.04.18 2. kolo | vs. Julia Terziyska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
11.04.18 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
09.04.18 kval. | vs. Alexandra Walters | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 7-61, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Barbora Stefkova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
28.03.18 1. kolo | vs. Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Nina Stadler | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Corina Mader | 2-6, 0-6 | detalj meča |