Georgia
02.06.01, 22 Godina
02.06.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Japan
15.09.93, 30 Godina
18757 $
15.09.93, 30 Godina
18757 $
Ana Shanidze vs. Rio Kitagawa - Međusobni mečevi
03.04.17 | 2. kolo kval. | Rio Kitagawa | Ana Shanidze | 6-0, 6-1 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Ana Shanidze form & Rio Kitagawa form
Ana Shanidze - Posljednji mečevi
W15 Telavi - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Daria Krasnova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Ani Amiraghyan | - | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Csilla Argyelan | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Alicja Zduniak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Rio Kitagawa | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.03.17 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.03.17 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Kharchenko | 6-4, 3-0, Anastasia Kharchenko - odustajanje | detalj meča | |
20.03.17 kval. | vs. Anais Kikuchi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
05.09.16 kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Alina Silich | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
02.06.16 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
01.06.16 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
26.05.16 2. kolo | vs. Maria Kononova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.05.16 1. kolo | vs. Kateryna Karpiuk | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.04.16 1. kolo | vs. Daiana Negreanu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
16.04.16 Polufinale | vs. Tina Tehrani | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.04.16 Četvrtfinale | vs. Dana Kremer | 7-63, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
14.04.16 2. kolo | vs. Daniela Vukovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
13.04.16 1. kolo | vs. Lisa-Marie Maetschke | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
11.04.16 kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 6-0, 7-64 | detalj meča | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Odul Okur | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
07.04.16 2. kolo | vs. Elena Rybakina | 3-6, 5-7 | detalj meča |
Rio Kitagawa - Posljednji mečevi
Charleston - zemlja | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 0-3, - Rio Kitagawa - odustajanje | detalj meča | |
Hilton Head - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Kyoto - dvorana | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Nanao - tepih | ||||
27.08.18 kval. | vs. Yidi Yang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Rimi So | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Da Ye Kim | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Sung-Hee Han | 2-1, Sung-Hee Han - odustajanje | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Taipei - tvrda | ||||
24.07.18 kval. | vs. Ting-Pei Chang | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Jakarta - tvrda | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Solo - tvrda | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Zhima Du | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
19.06.18 kval. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 6-79 | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Fatima Bizhukova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Ayaka Okuno | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Karuizawa - tepih | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Balatonboglar - zemlja | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 4-6, 0-1, - Rio Kitagawa - odustajanje | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Tena Lukas | 0-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
24.04.18 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-67, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
23.04.18 kval. | vs. Viktoria Surova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Andrea Zecevic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
12.04.18 2. kolo | vs. Julia Terziyska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
11.04.18 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
09.04.18 kval. | vs. Alexandra Walters | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 7-61, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Barbora Stefkova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
28.03.18 1. kolo | vs. Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Nina Stadler | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Corina Mader | 2-6, 0-6 | detalj meča |