INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vasilisa Aponasenko vs. Reka-Luca Jani - Međusobni mečevi
02.03.15 | 1. kolo | Reka-Luca Jani | Vasilisa Aponasenko | 6-1, 7-63 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Vasilisa Aponasenko form & Reka-Luca Jani form
Vasilisa Aponasenko - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.12.19 1. kolo | vs. Federica Prati | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.12.19 kval. | vs. Nika Novikova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.12.19 kval. | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Alessia Truden | 6-1, 1-0, Alessia Truden - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Shiho Akita | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Carmen Garcia Lavado | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Daria Soldatova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 0-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
W15 Montemor - tvrda | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cantanhede - tepih | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Hanna Sokal | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Anastasia Kuprina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.04.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.12.18 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 1-6, 6-75 | detalj meča |
Reka-Luca Jani - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
15.06.23 3. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.06.23 2. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Makarska - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča |