INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tena Lukas vs. Reka-Luca Jani - Međusobni mečevi
20.04.23 | 3. kolo | Reka-Luca Jani | Tena Lukas | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | W60 Koper | zemlja |
30.11.17 | 2. kolo | Reka-Luca Jani | Tena Lukas | 7-63, 4-6, 7-63 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Tena Lukas form & Reka-Luca Jani form
Tena Lukas - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.02.24 Finale | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | detalj meča |
Reka-Luca Jani - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
15.06.23 3. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.06.23 2. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Makarska - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča |