Hungary
04.02.00, 24 Godina
04.02.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Reka Farbas vs. Joanna Zawadzka - Međusobni mečevi
17.07.18 | kval. | Reka Farbas | Joanna Zawadzka | 6-3, 6-1 | detalj meča | Baja | zemlja |
Reka Farbas form & Joanna Zawadzka form
Reka Farbas - Posljednji mečevi
W15 Antalya - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Haine Ogata | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Marina Pavkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sandelfjord - zemlja | ||||
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 7-63, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Ine Soltveit Stange | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Budapest - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
07.05.19 kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-4, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Petra Januskova | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.03.19 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.03.19 kval. | vs. Yolande Leacock | 6-4, 7-69 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Xingchen Liu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.11.18 kval. | vs. Eugenie Chapelle | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Daria Snigur | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 7-63, 7-63 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Laura Maluniakova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.18 kval. | vs. Joanna Zawadzka | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Joanna Zawadzka - Posljednji mečevi
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Merna Refaat | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Lucie Brun | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 6-0, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.06.23 Finale | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
17.06.23 Polufinale | vs. Lya Fernandez | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Kristina Paskauskas | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Kirsty Robertson | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Maddalena Giordano | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.06.23 Četvrtfinale | vs. Martina Spigarelli | 7-62, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
01.06.23 2. kolo | vs. Selya Rakki | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Elizabete Brutane | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Salsa Aher | 6-2, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.10.22 Polufinale | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.22 Četvrtfinale | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 7-5 | detalj meča |