MEČ
06.03.19 | 1. kolo | Reka Farbas | Andjela Jocovic | 6-4, 6-4 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Reka Farbas | Andjela Jocovic | |
1. servis % | 38/70 (54%) | 31/76 (41%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/38 (74%) | 18/31 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/32 (47%) | 24/45 (53%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 2/7 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/76 (45%) | 27/70 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 77/146 (53%) | 69/146 (47%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 0 |
Asovi | 0 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Reka Farbas | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Reka Farbas | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Reka Farbas | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Reka Farbas | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Reka Farbas | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Reka Farbas | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Reka Farbas | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Reka Farbas | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Reka Farbas | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Reka Farbas | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Hungary
04.02.00, 24 Godina
04.02.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
11.01.01, 23 Godina
11.01.01, 23 Godina
Reka Farbas vs. Andjela Jocovic - Međusobni mečevi
06.03.19 | 1. kolo | Reka Farbas | Andjela Jocovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Reka Farbas form & Andjela Jocovic form
Reka Farbas - Posljednji mečevi
W15 Antalya - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Haine Ogata | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Marina Pavkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sandelfjord - zemlja | ||||
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 7-63, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Ine Soltveit Stange | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Budapest - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
07.05.19 kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-4, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Petra Januskova | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.03.19 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.03.19 kval. | vs. Yolande Leacock | 6-4, 7-69 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Xingchen Liu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.11.18 kval. | vs. Eugenie Chapelle | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Daria Snigur | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 7-63, 7-63 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Laura Maluniakova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.18 kval. | vs. Joanna Zawadzka | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Andjela Jocovic - Posljednji mečevi
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.05.21 kval. | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.21 kval. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - odustajanje | detalj meča | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.02.21 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.12.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
14.12.20 kval. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.12.20 kval. | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.20 kval. | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | detalj meča |