MEČ
17.11.14 | 1. kolo kval. | Rebecca Sramkova | Katarzyna Wysoczanska | 6-4, 6-3 | Zawada | tepih |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
25.12.97, 26 Godina
25.12.97, 26 Godina
Rebecca Sramkova vs. Katarzyna Wysoczanska - Međusobni mečevi
17.11.14 | 1. kolo kval. | Rebecca Sramkova | Katarzyna Wysoczanska | 6-4, 6-3 | detalj meča | Zawada | tepih |
Rebecca Sramkova form & Katarzyna Wysoczanska form
Rebecca Sramkova - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
18.03.24 kval. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
08.03.24 2. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yafan Wang | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
25.02.24 kval. | vs. Marina Melnikova | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
04.02.24 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-74, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Heather Watson | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.12.23 2. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 2-0, Natalija Stevanovic - odustajanje | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 0-3, - Rebecca Sramkova - odustajanje | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Jana Fett | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-62, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Katarzyna Wysoczanska - Posljednji mečevi
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo | vs. Zuzanna Szczepanska | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
01.08.20 1. kolo | vs. Paula Kania | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.20 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 1-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Magdalena Hedrzak | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.07.20 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Laura Duhl | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Grodzisk - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
23.07.19 kval. | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-3, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Bartusek | 7-5, 6-712, 10-8 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
05.12.18 1. kolo | vs. Natalie Proese | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.12.18 kval. | vs. Natalie Augustinova | 2-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Natalie Proese | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Radka Buzkova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Marketa Petruzelova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Elaine Genovese | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Anica Stabel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Zawada - tepih | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
30.08.17 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 6-2, 6-76 | detalj meča | |
29.08.17 1. kolo | vs. Julia Przybylska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Julia Piatek | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Akiko Okuda | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Prim Siripipat | 7-611, 6-4 | detalj meča |