MEČ
29.09.19 | 1. kolo kval. | Rapelang Danielle Sebata | Emma Van Poppel | 6-2, 5-7, 10-8 | W15 Pretoria | tvrda |
STATISTIKE MEČA
United Kingdom
24.07.01, 22 Godina
24.07.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
01.02.01, 23 Godina
01.02.01, 23 Godina
Rapelang Danielle Sebata vs. Emma Van Poppel - Međusobni mečevi
29.09.19 | 1. kolo kval. | Rapelang Danielle Sebata | Emma Van Poppel | 6-2, 5-7, 10-8 | detalj meča | W15 Pretoria | tvrda |
Rapelang Danielle Sebata form & Emma Van Poppel form
Rapelang Danielle Sebata - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Graziella Barrett | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.11.19 kval. | vs. Lois Boisson | 0-3, - Rapelang Danielle Sebata - odustajanje | detalj meča | |
W15 Pretoria - tvrda | ||||
30.09.19 kval. | vs. Yvonne Neuwirth | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
W15 Johannesburg - tvrda | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Nicole Dzenga | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Emma Van Poppel - Posljednji mečevi
W15 Montreal - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ana Grubor | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Brossard - dvorana | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Jada Bui | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Julia Peer | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Stacy Chepkemei Yego | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
11.12.23 kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-73, 7-66, 6-10 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Carolyn Campana | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-4, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Katya Ramirez | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 7-62, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Oziera Ahmad | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Paula Cembranos | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Adi Gavish | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
20.08.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | - Emma Van Poppel - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Mathilde Lollia | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ella Kordik | 7-5, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 0-6 | detalj meča |