Holland
10.04.98, 25 Godina
10.04.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sem Wensveen vs. Ramu Ueda - Međusobni mečevi
16.11.15 | 1. kolo kval. | Ramu Ueda | Sem Wensveen | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Sem Wensveen form & Ramu Ueda form
Sem Wensveen - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Taylor Cataldi | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.05.21 kval. | vs. Taylor Cataldi | 4-6, 6-0, 2-10 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Chiara Catini | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.05.21 kval. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 3-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.02.21 kval. | vs. Giuliana Bestetti | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-75, 19-17 | detalj meča | |
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 7-64, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Nadezda Khalturina | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Caitlyn Portela | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Barbora Miklova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča |
Ramu Ueda - Posljednji mečevi
W15 Hinode - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kawaguchi - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Tokyo - tvrda | ||||
29.05.23 kval. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Karuizawa - trava | ||||
25.05.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Kurume - trava | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.23 kval. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Fukuoka - tepih | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
08.05.23 kval. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W80 Gifu - tvrda | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Fukui - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - odustajanje | detalj meča | |
10.04.23 kval. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Kashiwa - tvrda | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
28.03.23 kval. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Kyoto - dvorana | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
21.12.22 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | detalj meča |