INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ramu Ueda vs. Sara Lanca - Međusobni mečevi
22.07.18 | 2. kolo kval. | Ramu Ueda | Sara Lanca | 6-0, 6-2 | detalj meča | Porto | zemlja |
16.07.18 | kval. | Ramu Ueda | Sara Lanca | 6-2, 6-3 | detalj meča | Figueira Da | tvrda |
Ramu Ueda form & Sara Lanca form
Ramu Ueda - Posljednji mečevi
W15 Hinode - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kawaguchi - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Tokyo - tvrda | ||||
29.05.23 kval. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Karuizawa - trava | ||||
25.05.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Kurume - trava | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.23 kval. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Fukuoka - tepih | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
08.05.23 kval. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W80 Gifu - tvrda | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Fukui - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - odustajanje | detalj meča | |
10.04.23 kval. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Kashiwa - tvrda | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
28.03.23 kval. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Kyoto - dvorana | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
21.12.22 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | detalj meča |
Sara Lanca - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.03.24 kval. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - odustajanje | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
24.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - odustajanje | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detalj meča |