Taipei (CHN)
28.02.00, 24 Godina
26026 $
28.02.00, 24 Godina
26026 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Pei Hsuan Chen vs. Ramu Ueda - Međusobni mečevi
19.07.17 | 1. kolo | Ramu Ueda | Pei Hsuan Chen | 6-4, 6-4 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Pei Hsuan Chen form & Ramu Ueda form
Pei Hsuan Chen - Posljednji mečevi
Taipei - tepih | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Storm Hunter | 6-2, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Marie Perla Biansumba | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Singapore - tvrda | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Tara Moore | 6-3, 6-73, 8-10 | detalj meča | |
Taipei - tvrda | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 1-2, - Pei Hsuan Chen - odustajanje | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
25.06.18 kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Sydney Berlin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Caserta - zemlja | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Laura Schaeder | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
San Severo - zemlja | ||||
17.05.18 Četvrtfinale | vs. Lucia Bronzetti | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.18 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
14.05.18 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.05.18 kval. | vs. Simona Waltert | 7-63, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Nicole Bunea | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.04.18 kval. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Nadia Van Heerden | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
04.04.18 1. kolo | vs. Bhuvana Kalva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.04.18 kval. | vs. Anna Klasen | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Toyota - tvrda | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Makoto Ninomiya | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Anne-Marie Medcalf | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
03.01.18 2. kolo | vs. Yuuki Tanaka | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.01.18 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.12.17 kval. | vs. Dan Ni Wang | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
30.12.17 1. kolo kval. | vs. Jiahuan He | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
26.12.17 2. kolo | vs. Aiko Yoshitomi | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Ramu Ueda - Posljednji mečevi
W15 Hinode - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kawaguchi - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Tokyo - tvrda | ||||
29.05.23 kval. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Karuizawa - trava | ||||
25.05.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Kurume - trava | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.23 kval. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Fukuoka - tepih | ||||
08.05.23 kval. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W80 Gifu - tvrda | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Fukui - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - odustajanje | detalj meča | |
10.04.23 kval. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Kashiwa - tvrda | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
28.03.23 kval. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Kyoto - dvorana | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
21.12.22 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | detalj meča |