MEČ
03.05.18 | Četvrtfinale | Raluca Georgiana Serban | Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 6-4 | Balatonboglar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Raluca Georgiana Serban | Miriam Bianca Bulgaru | |
1. servis % | 65/90 (72%) | 51/73 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 41/65 (63%) | 28/51 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/25 (28%) | 8/22 (36%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 6/8 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/73 (51%) | 42/90 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 85/163 (52%) | 78/163 (48%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 1 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Raluca Georgiana Serban | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Raluca Georgiana Serban | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Raluca Georgiana Serban | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Raluca Georgiana Serban | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Raluca Georgiana Serban | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-4 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Raluca Georgiana Serban | 0-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-5 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Raluca Georgiana Serban | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Raluca Georgiana Serban | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Raluca Georgiana Serban vs. Miriam Bianca Bulgaru - Međusobni mečevi
15.09.20 | 1. kolo | Raluca Georgiana Serban | Miriam Bianca Bulgaru | 6-1, 6-3 | detalj meča | W25 Frydek | zemlja |
13.07.19 | 1. kolo kval. | Miriam Bianca Bulgaru | Raluca Georgiana Serban | 6-75, 7-64, 7-63 | detalj meča | Bucharest | zemlja |
03.05.18 | Četvrtfinale | Raluca Georgiana Serban | Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | Balatonboglar | zemlja |
Raluca Georgiana Serban form & Miriam Bianca Bulgaru form
Raluca Georgiana Serban - Posljednji mečevi
Stuttgart - zemlja | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Sara Bejlek | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Florianopolis - zemlja | ||||
06.04.24 Finale | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
05.04.24 Polufinale | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.04.24 Četvrtfinale | vs. Miriana Tona | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
03.04.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W50 Sao - zemlja | ||||
29.03.24 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Valentina Ryser | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Audrey Albie | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Margaux Rouvroy | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Diane Parry | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 0-6, 6-73 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-74, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Taylor Townsend | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tampico - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Macon - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Panna Udvardy | 6-76, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Hailey Baptiste | 6-75, 7-60, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča |
Miriam Bianca Bulgaru - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W100 Zaragoza - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
31.03.24 kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
31.01.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | - Miriam Bianca Bulgaru - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.12.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | detalj meča |