Czech Republic
02.03.00, 24 Godina
02.03.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Radka Buzkova vs. Aneta Laboutkova - Međusobni mečevi
27.06.18 | 1. kolo | Radka Buzkova | Aneta Laboutkova | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | Jablonec Nad | zemlja |
22.08.16 | kval. | Radka Buzkova | Aneta Laboutkova | 5-7, 6-3, 6-1 | detalj meča | Nuernberg | zemlja |
Radka Buzkova form & Aneta Laboutkova form
Radka Buzkova - Posljednji mečevi
Brno - zemlja | ||||
24.09.18 kval. | vs. Martina Pradova | 5-7, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Petra Sedlackova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.06.18 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Gabriela Horackova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Sabina Machalova | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
10.06.18 kval. | vs. Tereza Koplova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yassamine Boudjadi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Alicia Herrero Linana | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Pia Cuk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Lena Greiner | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Lou Adler | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
05.02.18 kval. | vs. Magdalena Zajda | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Nadja Ramskogler | 2-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
06.12.17 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Adriana Senkarova | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Athina Tsagkaraki | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Natalia Belova | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Karolina Novotna (1997) | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Maria Kefala | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Aneta Laboutkova - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W25 Koge - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detalj meča |