MEČ
03.07.16 | 1. kolo | Qianhui Tang | Ya-Hsuan Lee | 6-4, 5-7, 6-1 | Yuxi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Qianhui Tang | Ya-Hsuan Lee | |
1. servis % | 44/96 (46%) | 49/82 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/44 (80%) | 30/49 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 25/52 (48%) | 16/33 (48%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/82 (44%) | 36/96 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 96/178 (54%) | 82/178 (46%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 5 |
Asovi | 6 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Qianhui Tang vs. Ya-Hsuan Lee - Međusobni mečevi
14.04.17 | Četvrtfinale | Ya-Hsuan Lee | Qianhui Tang | 6-4, 6-2 | detalj meča | Nanning | tvrda |
03.07.16 | 1. kolo | Qianhui Tang | Ya-Hsuan Lee | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | Yuxi | tvrda |
Qianhui Tang form & Ya-Hsuan Lee form
Qianhui Tang - Posljednji mečevi
W75 Maribor - dvorana | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 6-78 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Fang An Lin | 3-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yuhan Wang | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Mia Horvit | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Jiayou Li | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Zijun Jiang | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Xichen Zhao | 7-5, 5-7, 0-3, - Qianhui Tang - odustajanje | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Wenfei Yu | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Jin Zhang | 4-6, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Xinyi Nong | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Luzhou - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Jiangxue Han | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Ji Eun Lee (2005) | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 6-1, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 3-1, Prathyusha Rachapudi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Jakarta - tvrda | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Jing-Jing Lu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Mao Mushika | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Kristen Seabury | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 6-3, 6-74, 10-5 | detalj meča | |
Australian Open - tvrda | ||||
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Sohyun Park | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.12.19 1. kolo | vs. Dabin Kim | 0-6, 7-64, 7-5 | detalj meča | |
W100 Suzhou - tvrda | ||||
14.10.19 kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-75, 2-6 | detalj meča |
Ya-Hsuan Lee - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
27.03.24 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.24 kval. | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
08.10.23 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Riko Kikawada | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Yuyun Chen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Yuna Ohashi | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
18.06.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.06.23 Polufinale | vs. Daria Lodikova | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-0, 4-0, Emma Van Poppel - odustajanje | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 6-2, 7-64 | detalj meča |