MEČ
05.12.17 | 1. kolo | Pranjala Yadlapalli | Snehal Mane | 6-1, 4-6, 6-1 | Solapur | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Pranjala Yadlapalli | Snehal Mane | |
1. servis % | 43/70 (61%) | 42/71 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/43 (60%) | 18/42 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/27 (52%) | 10/29 (34%) |
Osvojene break-lopte | 8/10 (80%) | 4/6 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 43/71 (61%) | 30/70 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 83/141 (59%) | 58/141 (41%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 6 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Pranjala Yadlapalli vs. Snehal Mane - Međusobni mečevi
05.12.17 | 1. kolo | Pranjala Yadlapalli | Snehal Mane | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | Solapur | tvrda |
Pranjala Yadlapalli form & Snehal Mane form
Pranjala Yadlapalli - Posljednji mečevi
W25 Solapur - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Vanshita Pathania | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Yuki Naito | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bendigo - tvrda | ||||
10.03.22 2. kolo | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.03.22 1. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
30.12.21 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
28.12.21 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W25 Pune - tvrda | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Farhat Aleen Qamar | 2-6, 1-1, - Pranjala Yadlapalli - odustajanje | detalj meča | |
W15 Solapur - tvrda | ||||
10.12.21 Četvrtfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.12.21 2. kolo | vs. Sai Chamarthi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
08.12.21 1. kolo | vs. Kashish Bhatia | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Bengaluru - tvrda | ||||
05.12.21 Finale | vs. Sowjanya Bavisetti | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.12.21 Polufinale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
03.12.21 Četvrtfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
02.12.21 2. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.12.21 1. kolo | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W25 Austin - tvrda | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Kayla Day | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Norman - tvrda | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Dana Guzman | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Kelly Williford | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Redding - tvrda | ||||
08.10.21 Četvrtfinale | vs. Katie Swan | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
07.10.21 2. kolo | vs. Maria Kozyreva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
06.10.21 1. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
04.07.20 1. kolo | vs. Amy Stevens | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Yue Yuan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-1, - Pranjala Yadlapalli - odustajanje | detalj meča | |
W25 Namangan - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 3-4, - Pranjala Yadlapalli - odustajanje | detalj meča | |
W25 Andijan - tvrda | ||||
28.04.19 Finale | vs. Kamilla Rakhimova | 6-0, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.04.19 Polufinale | vs. Maryna Chernyshova | 7-65, 7-5 | detalj meča |
Snehal Mane - Posljednji mečevi
W35 Gurugram - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Madhurima Sawant | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Riya Sachdeva | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Sonal Patil | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 7-5, 6-72, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.10.23 kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Maddalena Giordano | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | Ireni Lucia - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 2-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
28.08.23 kval. | vs. Saumya Vig | 1-6, 0-2, - Snehal Mane - odustajanje | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 1-0, Natalia Fehr - odustajanje | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Anna Semenova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Umayra Hashimova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Singapore - tvrda | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Emily Welker | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
05.04.23 1. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.04.23 kval. | vs. Kristina Akindinova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kuching - tvrda | ||||
28.02.23 1. kolo kval. | vs. Riko Hiroshima | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Hanyu Guo | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Naga Lakshmi Sarvani Chintalapalli | 6-1, 6-72, 8-10 | detalj meča | |
W15 Gwalior - tvrda | ||||
25.12.22 1. kolo kval. | vs. Apurva Vemuri | 2-5, - Snehal Mane - odustajanje | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Sai Chamarthi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nairobi - zemlja | ||||
24.11.22 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
21.11.22 kval. | vs. Mahrukh Kokni | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nairobi - zemlja | ||||
14.11.22 kval. | vs. Ester Mohamed Nankulange | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oran - zemlja | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Oran - zemlja | ||||
16.05.22 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-4, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Bengaluru - tvrda | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 1-6, 2-6 | detalj meča |