MEČ
08.06.17 | 2. kolo | Polona Hercog | Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | Brescia | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Polona Hercog | Ulrikke Eikeri | |
1. servis % | 47/69 (68%) | 44/59 (75%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/47 (51%) | 16/44 (36%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/22 (45%) | 5/15 (33%) |
Osvojene break-lopte | 8/11 (73%) | 5/12 (42%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/59 (64%) | 35/69 (51%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/128 (56%) | 56/128 (44%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 0 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Polona Hercog vs. Ulrikke Eikeri - Međusobni mečevi
08.06.17 | 2. kolo | Polona Hercog | Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | detalj meča | Brescia | zemlja |
Polona Hercog form & Ulrikke Eikeri form
Polona Hercog - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Timea Babos | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 7-6, 6-3 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-4, - Polona Hercog - odustajanje | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.02.24 Finale | vs. Tena Lukas | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Gergana Topalova | 6-1, Gergana Topalova - odustajanje | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 Finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Tara Wurth | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
02.12.23 Četvrtfinale | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-4, 0-2, Carole Monnet - odustajanje | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Diane Parry | 7-67, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 7-611, 4-6, 6-1 | detalj meča |
Ulrikke Eikeri - Posljednji mečevi
Adelaide - tvrda | ||||
07.01.24 kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - odustajanje | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Chicago - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
01.05.23 kval. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Toronto - dvorana | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W60 Sunderland - dvorana | ||||
23.01.23 kval. | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | detalj meča |