MEČ
02.03.11 | 2. kolo | Polona Hercog | Barbora Strycova | 6-4, 6-74, 6-2 | Monterrey | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Polona Hercog | Barbora Strycova | |
1. servis % | 72/113 (64%) | 56/94 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 47/72 (65%) | 36/56 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/41 (49%) | 16/38 (42%) |
Osvojene break-lopte | 7/13 (54%) | 4/16 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/94 (45%) | 46/113 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 109/207 (53%) | 98/207 (47%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 4 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Polona Hercog vs. Barbora Strycova - Međusobni mečevi
25.06.19 | 1. kolo | Polona Hercog | Barbora Strycova | 7-63, 0-1, Barbora Strycova - odustajanje | detalj meča | Eastbourne | trava |
25.05.16 | 2. kolo | Barbora Strycova | Polona Hercog | 6-4, 6-4 | detalj meča | Paris | zemlja |
08.07.11 | Polufinale | Polona Hercog | Barbora Strycova | 6-2, 4-6, 7-5 | detalj meča | Bastad | zemlja |
02.03.11 | 2. kolo | Polona Hercog | Barbora Strycova | 6-4, 6-74, 6-2 | detalj meča | Monterrey | tvrda |
23.03.10 | 1. kolo | Polona Hercog | Barbora Strycova | 6-3, 6-0 | detalj meča | Miami | tvrda |
Polona Hercog form & Barbora Strycova form
Polona Hercog - Posljednji mečevi
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-4, - Polona Hercog - odustajanje | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.02.24 Finale | vs. Tena Lukas | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Gergana Topalova | 6-1, Gergana Topalova - odustajanje | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 Finale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Tara Wurth | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
02.12.23 Četvrtfinale | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-4, 0-2, Carole Monnet - odustajanje | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Diane Parry | 7-67, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 7-611, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-3 | detalj meča |
Barbora Strycova - Posljednji mečevi
New York - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Kaia Kanepi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Ankita Raina | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Magda Linette | 4-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Eastbourne - trava | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.06.23 kval. | vs. Madison Brengle | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.06.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Betova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Birmingham - trava | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
12.05.23 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Svetlana Kuznetsova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Bethanie Mattek-Sands | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Ostrava - dvorana | ||||
20.10.20 1. kolo | vs. Ons Jabeur | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
30.09.20 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
27.09.20 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
16.09.20 2. kolo | vs. Karolina Pliskova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
11.08.20 1. kolo | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
19.07.20 1. kolo | vs. Kristyna Pliskova | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
01.07.20 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 4-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
29.06.20 1. kolo | vs. Karolina Muchova | 6-4, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
15.06.20 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
25.02.20 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.20 1. kolo | vs. Petra Martic | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
19.02.20 2. kolo | vs. Petra Martic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.02.20 1. kolo | vs. Amanda Anisimova | 7-63, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
20.01.20 1. kolo | vs. Sorana Cirstea | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Bernarda Pera | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
08.01.20 2. kolo | vs. Alison Riske | 3-6, 4-6 | detalj meča |