Belarus
03.03.00, 24 Godina
03.03.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
17.08.01, 22 Godina
17.08.01, 22 Godina
Polina Smolskaya vs. Alisa Yakimakho - Međusobni mečevi
13.06.16 | 1. kolo kval. | Polina Smolskaya | Alisa Yakimakho | 6-1, 6-1 | detalj meča | Minsk | zemlja |
Polina Smolskaya form & Alisa Yakimakho form
Polina Smolskaya - Posljednji mečevi
Minsk - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Polina Pekhova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Nasty Surkova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Xue Zhang | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
20.02.17 kval. | vs. Eva Siska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Balsen Kaya | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Eva Siska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
12.12.16 kval. | vs. Chelsea May Samways | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Selin Ovunc | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Viktoryia Mun | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Vivien Juhaszova | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Alisa Yakimakho - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lia Mosimann | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 0-6, 6-1, 10-12 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.09.23 kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Kijima | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Nehanda Thomias | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Tippi Dalle-Grave | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 7-5, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.23 1. kolo | vs. Daria-Maria Anghel | 6-3, 6-74, 6-1 | detalj meča |