MEČ
19.08.20 | 1. kolo | Polina Leykina | Anastasia Detiuc | 1-6, 6-4, 10-5 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Anastasia Detiuc | |
0-0 | ||
Polina Leykina | 0-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Anastasia Detiuc | |
0-0 | ||
Polina Leykina | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
0-4 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Polina Leykina | 0-5 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
1-5 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-40, 40-A | ||
1-6 |
2 | ||
Polina Leykina | 0-0 | |
0-0, 0-30 | ||
0-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Polina Leykina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
2-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
Polina Leykina | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Polina Leykina | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
3-2 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-40 | ||
Polina Leykina | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Leykina | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-4 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Polina Leykina | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Anastasia Detiuc | |
Polina Leykina | 2-1 | |
3-1 | Anastasia Detiuc | |
Polina Leykina | 3-3 | |
3-4 | Anastasia Detiuc | |
Polina Leykina | 5-4 | |
6-4 | Anastasia Detiuc | |
Polina Leykina | 7-4 | |
8-5 | Anastasia Detiuc | |
Polina Leykina | 9-5 | |
10-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Polina Leykina vs. Anastasia Detiuc - Međusobni mečevi
19.08.20 | 1. kolo | Polina Leykina | Anastasia Detiuc | 1-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | All Lower | zemlja |
08.07.19 | kval. | Anastasia Detiuc | Polina Leykina | 6-1, 4-6, 10-3 | detalj meča | W60 Versmold | zemlja |
Polina Leykina form & Anastasia Detiuc form
Polina Leykina - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Carmen Andreea Herea | 6-76, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-1, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Madison Frahn | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
27.08.23 Finale | vs. Yaroslava Bartashevich | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
26.08.23 Polufinale | vs. Michelle Dzjachangirova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Ulyana Hrabavets | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
05.08.23 Polufinale | vs. Aliona Falei | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.23 kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-72, 15-13 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-71, 7-10 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Andjela Lazarevic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.06.23 2. kolo | vs. Dunja Maric | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.06.23 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča |
Anastasia Detiuc - Posljednji mečevi
Nanchang - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
01.05.22 kval. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
19.04.22 kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Altenkirchen - tepih | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
18.01.22 kval. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | detalj meča | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - odustajanje | detalj meča | |
14.09.21 kval. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | detalj meča | |
W25 Oldenzaal - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
09.08.21 kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
03.08.21 kval. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - odustajanje | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
06.07.21 kval. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
01.07.21 3. kolo | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.06.21 2. kolo | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | detalj meča |