MEČ
19.04.18 | Četvrtfinale | Polina Golubovskaya | Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 5-7, 6-4 | Shymkent | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Polina Golubovskaya vs. Ekaterina Makarova (1996) - Međusobni mečevi
19.04.18 | Četvrtfinale | Polina Golubovskaya | Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | Shymkent | zemlja |
Polina Golubovskaya form & Ekaterina Makarova (1996) form
Polina Golubovskaya - Posljednji mečevi
W25 Minsk - zemlja | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Namangan - tvrda | ||||
30.04.19 kval. | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-2, - Polina Golubovskaya - odustajanje | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Bichurina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Andijan - tvrda | ||||
23.04.19 kval. | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.19 2. kolo | vs. Shanshan Guo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.19 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
18.02.19 kval. | vs. Hanna Sokal | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Shanshan Guo | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.19 1. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Anna Pribylova | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.01.19 1. kolo | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Karin Kennel | 3-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
03.11.18 Polufinale | vs. Marta Lesniak | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.11.18 Četvrtfinale | vs. Ipek Oz | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.11.18 2. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.10.18 kval. | vs. Adriana Senkarova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Elena Malygina | 5-7, 6-0, 6-710 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Polina Nazarchuk | 0-5, - Polina Golubovskaya - odustajanje | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
01.08.18 2. kolo | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
31.07.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 3-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Luca Nagymihaly | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 0-6, 1-3, - Polina Golubovskaya - odustajanje | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
26.06.18 kval. | vs. Laura Svatikova | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča |
Ekaterina Makarova (1996) - Posljednji mečevi
W15 Campinas - zemlja | ||||
24.03.24 Polufinale | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
24.03.24 Finale | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Victoria Bosio | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Flores | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-3, - Ekaterina Makarova (1996) - odustajanje | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
28.01.24 kval. | vs. Taylah Preston | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Lidia Podgorichani | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
31.12.23 Finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.12.23 Polufinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-65, 6-1 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 0-1, Weronika Baszak - odustajanje | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
24.12.23 Finale | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
23.12.23 Polufinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 7-68, 6-3 | detalj meča |