Germany
23.06.98, 25 Godina
23.06.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sophia Intert vs. Piia Suomalainen - Međusobni mečevi
19.03.18 | kval. | Piia Suomalainen | Sophia Intert | 6-0, 6-2 | detalj meča | Heraklion | zemlja |
Sophia Intert form & Piia Suomalainen form
Sophia Intert - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Arianna Nepomuceno | 1-1, - Sophia Intert - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.09.20 kval. | vs. Polina Gubina | 1-2, - Sophia Intert - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Demi Tran | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Vivian Wolff | 1-4, - Sophia Intert - odustajanje | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-1, - Sophia Intert - odustajanje | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.08.20 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.08.20 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
10.08.20 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
06.08.20 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.08.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.08.20 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
20.01.20 kval. | vs. Emily Morton | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.19 kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 7-64, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-1, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Schwarcova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.10.19 kval. | vs. Daria Solovyeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.09.19 kval. | vs. Silvia Saccani | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča |
Piia Suomalainen - Posljednji mečevi
Savitaipale - zemlja | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.08.18 1. kolo | vs. Sydney Berlin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Francesca Jones | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-2, - Piia Suomalainen - odustajanje | detalj meča | |
14.05.18 kval. | vs. Andreea Velcea | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Alina Kozaeva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
11.05.18 Četvrtfinale | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
10.05.18 2. kolo | vs. Vasiliki Karvouni | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.05.18 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
30.04.18 kval. | vs. Iman Garshong | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Stephanie Thour | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Lisa Sabino | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.03.18 kval. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Tiziana Marie Schomburg | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Francesca Jones | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.03.18 kval. | vs. Sophia Intert | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.03.18 kval. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Eva Kolarovska | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Helsinki - dvorana | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
14.11.17 1. kolo | vs. Andrina Peer | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Stillwater - tvrda | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Taylor Dean | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Lubbock - tvrda | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Antal | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Redding - tvrda | ||||
13.09.17 1. kolo | vs. Lauren Marker | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Julia Fisch | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.09.17 kval. | vs. Kerrie Cartwright | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča |