Slovenia
26.10.96, 27 Godina
26.10.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovenia
03.03.95, 29 Godina
03.03.95, 29 Godina
Pia Brglez vs. Zoel Kastelic - Međusobni mečevi
29.08.16 | 1. kolo kval. | Pia Brglez | Zoel Kastelic | 6-1, 6-0 | detalj meča | Trieste | zemlja |
Pia Brglez form & Zoel Kastelic form
Pia Brglez - Posljednji mečevi
W25 Otocec - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Gergana Topalova | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-71, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
16.10.19 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.19 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.10.19 kval. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Pyrozhenko | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Alina Lebedeva | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Trieste - zemlja | ||||
03.09.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pitak | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Malene Helgo | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Trieste - zemlja | ||||
29.08.16 kval. | vs. Anna Turco | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Zoel Kastelic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Cakovec - zemlja | ||||
22.08.16 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Graz - zemlja | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Alexandra Filip | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
15.08.16 kval. | vs. Sabina Machalova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
18.07.16 kval. | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Ines Baumgartner | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
29.06.16 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Isidora Zivkovic | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
27.06.16 kval. | vs. Viktoria Surova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Elena Damasceno Jovanovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Katerina Kramperova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
15.06.16 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Palmanova - zemlja | ||||
22.02.16 2. kolo kval. | vs. Ariadna Marti Riembau | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Eugenie Chapelle | 4-0, Eugenie Chapelle - odustajanje | detalj meča | |
Palmanova - zemlja | ||||
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
23.11.15 2. kolo | vs. Ines Murta | 7-5, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
23.11.15 Četvrtfinale | vs. Deborah Kerfs | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.11.15 1. kolo | vs. Abir El Fahimi | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
Casablanca - zemlja | ||||
16.11.15 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Yasmine Khiri | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Zoel Kastelic - Posljednji mečevi
Cordenons - zemlja | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Trieste - zemlja | ||||
03.09.18 1. kolo kval. | vs. Maria Aurelia Scotti | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Emily Morton | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Trieste - zemlja | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Mariagiovanna Nanti | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Martyna Koczotowska | 7-5, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Sara Palcic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Zorica Spasojevic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Dunakeszi - zemlja | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Petra Csizmadia | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Domenika Turkovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Trieste - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Pia Brglez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Poertschach - zemlja | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Alexandra Filip | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Tarvisio - zemlja | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Maja Makoric | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Velenje - zemlja | ||||
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Nina Kolar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Koper - zemlja | ||||
24.08.15 kval. | vs. Anabel Martinovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Tarvisio - zemlja | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Ivana Kopsova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Velenje - zemlja | ||||
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Portschach - zemlja | ||||
25.08.14 2. kolo kval. | vs. Stefanie Sattler | 0-6, 2-6 | detalj meča |