INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Petra Uberalova vs. Silvia Njiric - Međusobni mečevi
17.08.15 | 1. kolo | Petra Uberalova | Silvia Njiric | 6-1, 7-65 | detalj meča | Leipzig | zemlja |
30.09.13 | kval. | Silvia Njiric | Petra Uberalova | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | Budapest | zemlja |
Petra Uberalova form & Silvia Njiric form
Petra Uberalova - Posljednji mečevi
W15 Bad - zemlja | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Ava Schueller | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
21.07.16 2. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 4-6, 0-1, - Petra Uberalova - odustajanje | detalj meča | |
19.07.16 1. kolo | vs. Eva Nyikos | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
09.07.16 Polufinale | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
08.07.16 Četvrtfinale | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
07.07.16 2. kolo | vs. Jelena Lukic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.07.16 1. kolo | vs. Mila Popivoda | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Gyor - zemlja | ||||
25.04.16 1. kolo | vs. Anna Klasen | 6-1, 6-74, - Petra Uberalova - odustajanje | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
29.03.16 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-4, - Petra Uberalova - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.02.16 Polufinale | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 1-2, - Petra Uberalova - odustajanje | detalj meča | |
26.02.16 Četvrtfinale | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.02.16 2. kolo | vs. Margaux Bovy | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
24.02.16 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.02.16 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.02.16 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
26.01.16 1. kolo | vs. Inci Ogut | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Stuttgart Stammheim - dvorana | ||||
13.01.16 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Bratislava - dvorana | ||||
09.11.15 1. kolo | vs. Doroteja Eric | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
24.08.15 1. kolo | vs. Jil Nora Engelmann | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
24.08.15 2. kolo | vs. Charlotte Klasen | 2-6, 0-3, - Petra Uberalova - odustajanje | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
17.08.15 Četvrtfinale | vs. Alice Matteucci | 3-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
17.08.15 Polufinale | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.08.15 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
17.08.15 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
13.07.15 kval. | vs. Natalia Vajdova | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
13.07.15 1. kolo kval. | vs. Anna Pribylova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.07.15 1. kolo | vs. Barbora Stefkova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.07.15 2. kolo kval. | vs. Anna Vrbenska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Torino - zemlja | ||||
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča |
Silvia Njiric - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Emma Tothova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 7-5, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W25 Zagreb - zemlja | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.09.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
27.09.20 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
26.09.20 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 5-3 | detalj meča | |
25.09.20 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.09.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
24.09.20 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
21.09.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 3-6, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
28.08.20 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
28.08.20 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Alice Tubello | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-4, 6-72, 10-6 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.08.20 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-0 | detalj meča |