MEČ
09.09.18 | 1. kolo kval. | Petra Kucerova | Anda Ghinga | 6-1, 6-1 | Frydek Mistek | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Czech Republic
06.01.00, 24 Godina
06.01.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
04.04.02, 21 Godina
04.04.02, 21 Godina
Petra Kucerova vs. Anda Ghinga - Međusobni mečevi
09.09.18 | 1. kolo kval. | Petra Kucerova | Anda Ghinga | 6-1, 6-1 | detalj meča | Frydek Mistek | zemlja |
Petra Kucerova form & Anda Ghinga form
Petra Kucerova - Posljednji mečevi
Brno - zemlja | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Anda Ghinga | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 0-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Iana Tishchenko | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Petra Sedlackova | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Dagmar Dudlakova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Tereza Polanska | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 6-73, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.06.16 kval. | vs. Aneta Kladivova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Barbora Kolackova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
15.06.15 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Klymenko | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Anda Ghinga - Posljednji mečevi
W25 Arad - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Arina Petrova | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tampere - dvorana | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Martina Minetti | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.05.19 kval. | vs. Eline Audenaert | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Rafailia Nikoletta Fulop | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-3, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Bedrnova | 0-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
05.11.18 kval. | vs. Lena Greiner | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Leonora Radocaj | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Agata Bachanek | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Petra Kucerova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
30.07.18 kval. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Maria Toma | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
23.07.18 kval. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Alexsandra Zhazhelo | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Focsani - zemlja | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Cristina Moroi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Cornelia Maria Olteanu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Theodora Iosub | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 5-7, 3-6 | detalj meča |