MEČ
24.08.16 | 2. kolo | Petra Krejsova | Nikola Schweinerova | 6-1, 3-6, 6-1 | Nuernberg | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Petra Krejsova | Nikola Schweinerova | |
1. servis % | 45/66 (68%) | 49/74 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/45 (67%) | 25/49 (51%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/21 (29%) | 10/25 (40%) |
Osvojene break-lopte | 8/12 (67%) | 4/7 (57%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/74 (53%) | 30/66 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 75/140 (54%) | 65/140 (46%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 6 |
Asovi | 7 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
25.05.95, 28 Godina
25.05.95, 28 Godina
Petra Krejsova vs. Nikola Schweinerova - Međusobni mečevi
31.08.16 | 1. kolo | Petra Krejsova | Nikola Schweinerova | 6-2, 6-0 | detalj meča | Prague | zemlja |
24.08.16 | 2. kolo | Petra Krejsova | Nikola Schweinerova | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | Nuernberg | zemlja |
Petra Krejsova form & Nikola Schweinerova form
Petra Krejsova - Posljednji mečevi
Jablonec Nad - tepih | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Karolina Berankova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.18 1. kolo | vs. Nadja Ramskogler | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
28.11.18 1. kolo | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Zagreb - zemlja | ||||
03.09.18 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 7-63, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-3, 3-6, 0-3, - Petra Krejsova - odustajanje | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
16.07.18 kval. | vs. Anita Wagner | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Berankova | 0-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Cechova | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
Versmold - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
30.06.18 Polufinale | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.06.18 Četvrtfinale | vs. Johana Markova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.06.18 2. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
26.06.18 1. kolo | vs. Dagmar Dudlakova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Klosters - zemlja | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 4-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
Stare Splavy - zemlja | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 0-2, - Petra Krejsova - odustajanje | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Antonia Lottner | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Stuttgart - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Sabina Sharipova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Croissy Beaubourg - dvorana | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 2-6, 7-63, 5-7 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Altenkirchen - tepih | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Loughborough - dvorana | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Glasgow - dvorana | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Stuttgart Stammheim - dvorana | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
04.11.17 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
25.10.17 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 2-3, - Petra Krejsova - odustajanje | detalj meča |
Nikola Schweinerova - Posljednji mečevi
Oslo - dvorana | ||||
02.11.16 2. kolo | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.10.16 1. kolo | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
31.10.16 kval. | vs. Victoria Schnell Jacobsen | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
21.09.16 1. kolo | vs. Anastasia Zarycka | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
19.09.16 kval. | vs. Marketa Slivova | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Sina Haas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
08.09.16 2. kolo | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
07.09.16 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Veronika Pribylova | 6-71, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Dorota Szczygielska | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
31.08.16 1. kolo | vs. Petra Krejsova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
29.08.16 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Hana Kovacova | 7-64, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Nuernberg - zemlja | ||||
24.08.16 2. kolo | vs. Petra Krejsova | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
23.08.16 1. kolo | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-3, 6-78, 6-4 | detalj meča | |
Plzen - zemlja | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
08.12.14 kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
08.12.14 1. kolo | vs. Qianqian Zhao | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.12.14 1. kolo kval. | vs. Qianqian Zhao | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
27.10.14 2. kolo kval. | vs. Beladora Matallah | 6-3, 6-73, 6-1 | detalj meča | |
27.10.14 kval. | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.10.14 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
20.10.14 1. kolo kval. | vs. Ann-Christin Nilsson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.10.14 2. kolo kval. | vs. Sara Eccel | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - tepih | ||||
28.10.13 2. kolo | vs. Carolin Schmidt | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.10.13 Četvrtfinale | vs. Julia Stamatova | 1-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
28.10.13 1. kolo | vs. Alina Wessel | 6-3, 6-75, 6-0 | detalj meča |