INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Petra Krejsova vs. Anna Gabric - Međusobni mečevi
13.07.15 | 2. kolo | Petra Krejsova | Anna Gabric | 6-3, 6-1 | detalj meča | Nieuwpoort | zemlja |
Petra Krejsova form & Anna Gabric form
Petra Krejsova - Posljednji mečevi
Jablonec Nad - tepih | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Karolina Berankova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.18 1. kolo | vs. Nadja Ramskogler | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
28.11.18 1. kolo | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Zagreb - zemlja | ||||
03.09.18 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 7-63, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-3, 3-6, 0-3, - Petra Krejsova - odustajanje | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
16.07.18 kval. | vs. Anita Wagner | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Berankova | 0-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Cechova | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
Versmold - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
30.06.18 Polufinale | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.06.18 Četvrtfinale | vs. Johana Markova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.06.18 2. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
26.06.18 1. kolo | vs. Dagmar Dudlakova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Klosters - zemlja | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 4-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
Stare Splavy - zemlja | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 0-2, - Petra Krejsova - odustajanje | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Antonia Lottner | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Stuttgart - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Sabina Sharipova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Croissy Beaubourg - dvorana | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 2-6, 7-63, 5-7 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Altenkirchen - tepih | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Loughborough - dvorana | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Glasgow - dvorana | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Stuttgart Stammheim - dvorana | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
04.11.17 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
25.10.17 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 2-3, - Petra Krejsova - odustajanje | detalj meča |
Anna Gabric - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | detalj meča |