Hungary
04.02.00, 24 Godina
04.02.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Reka Farbas vs. Petra Januskova - Međusobni mečevi
07.03.19 | 2. kolo | Petra Januskova | Reka Farbas | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Reka Farbas form & Petra Januskova form
Reka Farbas - Posljednji mečevi
W15 Antalya - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Haine Ogata | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Marina Pavkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sandelfjord - zemlja | ||||
26.07.19 Četvrtfinale | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 7-63, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.07.19 2. kolo | vs. Ine Soltveit Stange | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Budapest - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
07.05.19 kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-4, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Petra Januskova | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.03.19 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.03.19 kval. | vs. Yolande Leacock | 6-4, 7-69 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Xingchen Liu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.11.18 kval. | vs. Eugenie Chapelle | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Daria Snigur | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 7-63, 7-63 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Laura Maluniakova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
17.07.18 kval. | vs. Joanna Zawadzka | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Petra Januskova - Posljednji mečevi
W25 Sunderland - dvorana | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ellen Allgurin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Granby - tvrda | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Gatineau - tvrda | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Jessica Ho | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bethany - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
05.06.19 kval. | vs. Connie Ma | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Williamsburg - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Jaedan Brown | 7-5, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.19 Četvrtfinale | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 1-4, - Petra Januskova - odustajanje | detalj meča | |
07.03.19 2. kolo | vs. Reka Farbas | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.03.19 1. kolo | vs. Yolande Leacock | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Las Vegas - tvrda | ||||
05.11.18 2. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Epiphany Turner | 4-6, 4-0, Epiphany Turner - odustajanje | detalj meča | |
Toronto - dvorana | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Jones | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Saguenay - dvorana | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.18 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
14.09.18 Četvrtfinale | vs. Magdalena Pantuckova | 7-63, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.18 2. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
11.09.18 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
07.09.18 Četvrtfinale | vs. Katerina Vankova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.18 2. kolo | vs. Petra Sedlackova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
05.09.18 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Dagmar Dudlakova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Hechingen - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Katharina Gerlach | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo | vs. Franziska Kommer | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
13.07.18 Četvrtfinale | vs. Ida Jarlskog | 2-6, 2-6 | detalj meča |