MEČ
17.07.18 | 1. kolo | Petra Januskova | Franziska Kommer | 6-1, 6-0 | Vienna | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Petra Januskova | Franziska Kommer | |
1. servis % | 28/33 (85%) | 27/43 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/28 (79%) | 10/27 (37%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/5 (60%) | 5/16 (31%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/43 (65%) | 8/33 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/76 (70%) | 23/76 (30%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Franziska Kommer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Petra Januskova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Franziska Kommer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-1 | Franziska Kommer | |
0-0, 40-40 | ||
3-1 | Franziska Kommer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petra Januskova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Franziska Kommer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Petra Januskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Petra Januskova | 1-0 | |
Petra Januskova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Franziska Kommer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Petra Januskova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Franziska Kommer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
12.07.99, 24 Godina
10825 $
12.07.99, 24 Godina
10825 $
Petra Januskova vs. Franziska Kommer - Međusobni mečevi
17.07.18 | 1. kolo | Petra Januskova | Franziska Kommer | 6-1, 6-0 | detalj meča | Vienna | zemlja |
Petra Januskova form & Franziska Kommer form
Petra Januskova - Posljednji mečevi
W25 Sunderland - dvorana | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ellen Allgurin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W80 Granby - tvrda | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Gatineau - tvrda | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Jessica Ho | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bethany - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
05.06.19 kval. | vs. Connie Ma | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Williamsburg - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Jaedan Brown | 7-5, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.19 Četvrtfinale | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 1-4, - Petra Januskova - odustajanje | detalj meča | |
07.03.19 2. kolo | vs. Reka Farbas | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.03.19 1. kolo | vs. Yolande Leacock | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Las Vegas - tvrda | ||||
05.11.18 2. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Epiphany Turner | 4-6, 4-0, Epiphany Turner - odustajanje | detalj meča | |
Toronto - dvorana | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Jones | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Saguenay - dvorana | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.18 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
14.09.18 Četvrtfinale | vs. Magdalena Pantuckova | 7-63, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.18 2. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
11.09.18 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
07.09.18 Četvrtfinale | vs. Katerina Vankova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.18 2. kolo | vs. Petra Sedlackova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
05.09.18 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Dagmar Dudlakova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Hechingen - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Katharina Gerlach | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo | vs. Franziska Kommer | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
13.07.18 Četvrtfinale | vs. Ida Jarlskog | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Franziska Kommer - Posljednji mečevi
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 kval. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Kim Juliane Auerswald | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.04.19 Četvrtfinale | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.04.19 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 3-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Agata Bachanek | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.04.19 kval. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
27.03.19 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.03.19 kval. | vs. Valentina Giavazzi | 4-6, 7-63, 10-6 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Margaux Maquet | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-0, 1-0, Mey Ayari - odustajanje | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Maria Ines Fonte | 6-1, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Maria Titova | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
06.10.18 Polufinale | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.18 Četvrtfinale | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
04.10.18 2. kolo | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
03.10.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 3-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Julita Saner | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Lou Adler | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
21.08.18 kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Perla Nieuwboer | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Marlies Szupper | 2-6, 2-6 | detalj meča |