MEČ
29.05.18 | 1. kolo | Petia Arshinkova | Yuliya Lysa | 7-63, 7-5 | Nis | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Petia Arshinkova | Yuliya Lysa | |
1. servis % | 58/84 (69%) | 38/74 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 40/58 (69%) | 22/38 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/26 (35%) | 20/36 (56%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 3/9 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/74 (43%) | 35/84 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 81/158 (51%) | 77/158 (49%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 2 |
Asovi | 1 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Petia Arshinkova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Yuliya Lysa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petia Arshinkova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Yuliya Lysa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Petia Arshinkova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Yuliya Lysa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Petia Arshinkova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Yuliya Lysa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
5-3 | Yuliya Lysa | |
0-0, 40-40 | ||
5-4 | Yuliya Lysa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Petia Arshinkova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Yuliya Lysa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Petia Arshinkova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Yuliya Lysa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Petia Arshinkova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Yuliya Lysa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Petia Arshinkova | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Yuliya Lysa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Petia Arshinkova | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Yuliya Lysa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Petia Arshinkova | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Yuliya Lysa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Petia Arshinkova | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Yuliya Lysa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Petia Arshinkova | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Petia Arshinkova vs. Yuliya Lysa - Međusobni mečevi
29.05.18 | 1. kolo | Petia Arshinkova | Yuliya Lysa | 7-63, 7-5 | detalj meča | Nis | zemlja |
Petia Arshinkova form & Yuliya Lysa form
Petia Arshinkova - Posljednji mečevi
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
29.04.21 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.04.21 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Pazardzhik - zemlja | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | detalj meča | |
22.09.20 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
12.09.20 Polufinale | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.20 Četvrtfinale | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.09.20 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
09.09.20 1. kolo | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Cairo - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bhopal - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Yuliya Lysa - Posljednji mečevi
Brno - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Petra Januskova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
14.09.18 Četvrtfinale | vs. Gabriela Pantuckova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
13.09.18 2. kolo | vs. Julia Oczachowska | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
11.09.18 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.09.18 kval. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Pavlinets | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Vendula Zovincova | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Versmold - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
02.07.18 kval. | vs. Karin Kennel | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Himari Sato | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.06.18 kval. | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Kristyna Mamicova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Maria Marfutina | 7-63, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.06.18 1. kolo | vs. Paulina Czarnik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
05.06.18 1. kolo | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
Kaposvar - zemlja | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
08.05.18 1. kolo | vs. Zita Kovacs | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
30.04.18 kval. | vs. Alise Cernecka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Duda Ewa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
20.04.18 Četvrtfinale | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
19.04.18 2. kolo | vs. Marlies Szupper | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.04.18 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 6-2 | detalj meča |