MEČ
16.05.19 | 2. kolo | Petia Arshinkova | Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | W25 Obidos | tepih |
STATISTIKE MEČA
Petia Arshinkova | Sofia Shapatava | |
1. servis % | 33/50 (66%) | 31/52 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/33 (67%) | 17/31 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/17 (65%) | 7/21 (33%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/52 (54%) | 17/50 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Sofia Shapatava | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petia Arshinkova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sofia Shapatava | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Petia Arshinkova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Sofia Shapatava | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Petia Arshinkova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Sofia Shapatava | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Petia Arshinkova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sofia Shapatava | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Petia Arshinkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Sofia Shapatava | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Petia Arshinkova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Sofia Shapatava | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Petia Arshinkova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Sofia Shapatava | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Petia Arshinkova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Sofia Shapatava | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Petia Arshinkova vs. Sofia Shapatava - Međusobni mečevi
16.05.19 | 2. kolo | Petia Arshinkova | Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | detalj meča | W25 Obidos | tepih |
Petia Arshinkova form & Sofia Shapatava form
Petia Arshinkova - Posljednji mečevi
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
29.04.21 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.04.21 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Pazardzhik - zemlja | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | detalj meča | |
22.09.20 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
12.09.20 Polufinale | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.20 Četvrtfinale | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.09.20 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
09.09.20 1. kolo | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Cairo - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bhopal - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Sofia Shapatava - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Beatrice Ricci | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
16.04.24 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-74, 7-65, 7-5 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
01.04.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 4-6, 7-5, 11-13 | detalj meča | |
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Anne Schaefer | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Nia Gelashvili | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Angelica Raggi | 7-67, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Noemi La Cagnina | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 6-75, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Vittoria Paganetti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Oliwia Szymczuch | 7-63, 1-6, 16-14 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Marie Mettraux | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Carson Branstine | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Aya El Aouni | 3-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
W75 Rome - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Ionescu | 3-6, - Sofia Shapatava - odustajanje | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
23.01.24 kval. | vs. Vivian Wolff | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Maribella Zamarripa | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
16.01.24 kval. | vs. Jessica Pieri | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
09.01.24 kval. | vs. Jessica Pieri | 0-6, 7-64, 9-11 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-0 | detalj meča |