MEČ
11.07.19 | 1. kolo | Petia Arshinkova | Sara Gvozdenovic | 6-1, 6-0 | W15 Prokuplje | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Petia Arshinkova | Sara Gvozdenovic | |
1. servis % | 22/40 (55%) | 20/41 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/22 (73%) | 8/20 (40%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/18 (56%) | 5/21 (24%) |
Osvojene break-lopte | 7/10 (70%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/41 (68%) | 14/40 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/81 (67%) | 27/81 (33%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 3 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Petia Arshinkova | 0-0 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petia Arshinkova | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Sara Gvozdenovic | |
Petia Arshinkova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Petia Arshinkova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sara Gvozdenovic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Petia Arshinkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sara Gvozdenovic | |
0-0 | ||
Petia Arshinkova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
4-0 | Sara Gvozdenovic | |
0-0 | ||
Petia Arshinkova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
29.06.00, 23 Godina
29.06.00, 23 Godina
Petia Arshinkova vs. Sara Gvozdenovic - Međusobni mečevi
11.07.19 | 1. kolo | Petia Arshinkova | Sara Gvozdenovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | W15 Prokuplje | zemlja |
Petia Arshinkova form & Sara Gvozdenovic form
Petia Arshinkova - Posljednji mečevi
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
29.04.21 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.04.21 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Pazardzhik - zemlja | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | detalj meča | |
22.09.20 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
12.09.20 Polufinale | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.20 Četvrtfinale | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.09.20 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
09.09.20 1. kolo | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Cairo - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bhopal - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Sara Gvozdenovic - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Pezzulla | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Vrnjacka - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Mirela Shkumbova | 4-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Mirela Shkumbova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Otocec - zemlja | ||||
01.09.20 kval. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.02.20 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.02.20 kval. | vs. Sabrina Rittberger | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 6-2, 12-10 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-75, 7-63, 0-6 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 2-6, 0-6 | detalj meča |