INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Bojana Marinkovic vs. Petia Arshinkova - Međusobni mečevi
04.05.18 | Četvrtfinale | Petia Arshinkova | Bojana Marinkovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | Cairo | zemlja |
22.03.18 | 2. kolo | Petia Arshinkova | Bojana Marinkovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | Antalya | zemlja |
14.12.17 | 2. kolo | Bojana Marinkovic | Petia Arshinkova | 6-1, 6-1 | detalj meča | Cairo | zemlja |
30.08.17 | 1. kolo | Bojana Marinkovic | Petia Arshinkova | 7-5, 6-1 | detalj meča | Mamaia | zemlja |
30.06.14 | 1. kolo | Petia Arshinkova | Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | Prokuplje | zemlja |
Bojana Marinkovic form & Petia Arshinkova form
Bojana Marinkovic - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 kval. | vs. Ela Nala Milic | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Edda Mamedova | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Sara Mikaca | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Basak Akbas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-4, - Bojana Marinkovic - odustajanje | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-4, 6-76 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 0-1, - Bojana Marinkovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Maria Garcia | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Katerina Stewart | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Petia Arshinkova - Posljednji mečevi
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
29.04.21 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.04.21 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Pazardzhik - zemlja | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | detalj meča | |
22.09.20 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
12.09.20 Polufinale | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.20 Četvrtfinale | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.09.20 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
09.09.20 1. kolo | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Cairo - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bhopal - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | detalj meča |