Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
10.08.96, 27 Godina
10.08.96, 27 Godina
Pernilla Mendesova vs. Agata Borgman - Međusobni mečevi
16.11.15 | 1. kolo kval. | Pernilla Mendesova | Agata Borgman | 6-3, 6-2 | detalj meča | Zawada | tepih |
Pernilla Mendesova form & Agata Borgman form
Pernilla Mendesova - Posljednji mečevi
Brno - zemlja | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
26.09.18 1. kolo | vs. Martina Pradova | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
13.09.18 2. kolo | vs. Johana Markova | 6-2, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
11.09.18 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
31.08.18 Četvrtfinale | vs. Vendula Zovincova | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.08.18 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
28.08.18 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
10.02.18 Polufinale | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 7-66, 6-75 | detalj meča | |
09.02.18 Četvrtfinale | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
08.02.18 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
06.02.18 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Tereza Jankovska | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.02.18 kval. | vs. Joanna Zawadzka | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
30.11.17 2. kolo | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.17 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
28.09.17 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
27.09.17 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
16.09.17 Polufinale | vs. Nastja Kolar | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.09.17 Četvrtfinale | vs. Vendula Zovincova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
14.09.17 2. kolo | vs. Natalie Proese | 7-64, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
13.09.17 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 6-2, 2-0, Magdalena Pantuckova - odustajanje | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Vendula Zovincova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna Slovakova | 6-3, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. Nicole Rottmann | 6-2, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
12.02.17 Finale | vs. Michaela Honcova | 6-2, 6-72, 7-64 | detalj meča | |
11.02.17 Polufinale | vs. Vendula Zovincova | 6-2, 6-3 | detalj meča |
Agata Borgman - Posljednji mečevi
Warsaw - zemlja | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Alicja Zduniak | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Julia Oczachowska | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Danielle Mcintyre | 0-6, 6-76 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
02.05.16 2. kolo kval. | vs. Annie Donaldson | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
07.12.15 1. kolo | vs. Valentine Bacher | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
30.11.15 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Zawada - tepih | ||||
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Pernilla Mendesova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
12.10.15 kval. | vs. Kristina Kislyak | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
05.10.15 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
27.07.15 2. kolo kval. | vs. Ana Victoria Gobbi Monllau | 0-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Giulia Maiorana | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
29.06.15 1. kolo | vs. Zuzanna Maciejewska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Szczawno Zdroj - zemlja | ||||
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Patrycja Polanska | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Zielona Gora - zemlja | ||||
11.05.15 2. kolo kval. | vs. Adriana Sosnovschi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.05.15 1. kolo kval. | vs. Patrycja Polanska | 6-3, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
Oslo - dvorana | ||||
16.03.15 1. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Zawada - tepih | ||||
17.11.14 1. kolo kval. | vs. Barbora Stefkova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Ostrava - zemlja | ||||
25.08.14 1. kolo | vs. Veronika Kolarova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
30.06.14 1. kolo | vs. Veronika Kapshay | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
16.06.14 kval. | vs. Barbora Miklova | 7-65, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
16.06.14 1. kolo | vs. Karolina Stuchla | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.06.14 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Vendryne - dvorana | ||||
02.12.13 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Zawada - tepih | ||||
11.11.13 1. kolo kval. | vs. Anna Korzeniak | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
01.07.13 1. kolo | vs. Magda Linette | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Vendryne - dvorana | ||||
19.11.12 1. kolo kval. | vs. Petra Krejsova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
28.05.12 1. kolo kval. | vs. Dagmara Baskova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Opole - tepih | ||||
07.11.11 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Ilawa - zemlja | ||||
01.08.11 2. kolo kval. | vs. Marta Lewandowska | Marta Lewandowska - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |