MEČ
02.07.18 | kval. | Perla Nieuwboer | Dewi Dijkman | 6-1, 6-2 | Den Haag | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Perla Nieuwboer | Dewi Dijkman | |
1. servis % | 22/38 (58%) | 25/51 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/22 (82%) | 12/25 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/16 (56%) | 7/26 (27%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/51 (63%) | 11/38 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/89 (66%) | 30/89 (34%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 7 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Dewi Dijkman | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Perla Nieuwboer | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Dewi Dijkman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Perla Nieuwboer | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Dewi Dijkman | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Perla Nieuwboer | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Perla Nieuwboer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Dewi Dijkman | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Perla Nieuwboer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Dewi Dijkman | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Perla Nieuwboer | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Dewi Dijkman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Perla Nieuwboer | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Dewi Dijkman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Holland
06.01.00, 24 Godina
06.01.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
04.09.98, 25 Godina
04.09.98, 25 Godina
Perla Nieuwboer vs. Dewi Dijkman - Međusobni mečevi
02.07.18 | kval. | Perla Nieuwboer | Dewi Dijkman | 6-1, 6-2 | detalj meča | Den Haag | zemlja |
Perla Nieuwboer form & Dewi Dijkman form
Perla Nieuwboer - Posljednji mečevi
W25 Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-77, 0-3, - Perla Nieuwboer - odustajanje | detalj meča | |
27.07.21 kval. | vs. Chiara Tomasetti | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 The - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
22.06.21 kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 2-6, 12-14 | detalj meča | |
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.06.21 kval. | vs. Christina Rosca | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Rachel Gans | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-2, 10-0 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.02.20 kval. | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Marina Magai | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Dewi Dijkman - Posljednji mečevi
W15 Cancun - tvrda | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Lena Delfosse | 3-6, 6-1, 13-15 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Carole Monnet | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Lana Sipek | 7-5, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Tricia Mar | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Ana Maria Andreea Ileana | 3-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Dijon - tvrda | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Anna Maria Jovanovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, - Dewi Dijkman - odustajanje | detalj meča | |
09.04.19 1. kolo | vs. Daria Solovyeva | 7-64, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Camilla Scala | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.04.19 kval. | vs. Linda Cagnazzo | 3-6, 7-65, 10-2 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Gyulnara Nazarova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
02.12.18 kval. | vs. Stephanie Kent | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Shahar Biran | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.11.18 1. kolo | vs. Delien Kleinhans | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
26.11.18 kval. | vs. Anna Hosking | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Bianca Wolmarans | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
23.11.18 Četvrtfinale | vs. Anastasia Shaulskaya | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
22.11.18 2. kolo | vs. Yasmine Wagner | 7-5, Yasmine Wagner - odustajanje | detalj meča | |
20.11.18 1. kolo | vs. Yarden Akler | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
19.11.18 kval. | vs. Isabelle Popma | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Karin Kennel | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.09.18 kval. | vs. Carmen Schultheiss | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Szuszkiewicz | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 2-6 | detalj meča |