MEČ
09.07.18 | 2. kolo kval. | Perla Nieuwboer | Anna Ozerova | 6-4, 7-5 | Amstelveen | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Holland
06.01.00, 24 Godina
06.01.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Perla Nieuwboer vs. Anna Ozerova - Međusobni mečevi
09.07.18 | 2. kolo kval. | Perla Nieuwboer | Anna Ozerova | 6-4, 7-5 | detalj meča | Amstelveen | zemlja |
Perla Nieuwboer form & Anna Ozerova form
Perla Nieuwboer - Posljednji mečevi
W25 Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-77, 0-3, - Perla Nieuwboer - odustajanje | detalj meča | |
27.07.21 kval. | vs. Chiara Tomasetti | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 The - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
22.06.21 kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 2-6, 12-14 | detalj meča | |
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.06.21 kval. | vs. Christina Rosca | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Rachel Gans | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-2, 10-0 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.02.20 kval. | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Marina Magai | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Anna Ozerova - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
12.03.24 kval. | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Yana Kim | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofya Gapankova | 6-71, 0-1, - Anna Ozerova - odustajanje | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
08.01.24 kval. | vs. Amandine Monnot | - Anna Ozerova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Nell Miller | 6-1, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Duffel - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Oceane Babel | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-70, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.23 kval. | vs. Darya Velikova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Maria Tottrup | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-3, - Anna Ozerova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 7-67, 0-6, 6-0 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Julia Stamatova | 5-7, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
08.06.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Troisdorf - zemlja | ||||
29.05.23 kval. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Vierumaki - tvrda | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
24.04.23 kval. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-0, 6-1 | detalj meča |